3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod RD

26.05.2007   USD Trnávka
ředitel: Viktor Míka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.111.53 2 109.49 0 223.02  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha110.59 0 113.06 2 225.65 2.63/1,253
3. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha111.98 0 114.25 4 230.23 7.21/3,247
4. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha116.05 2 115.37 2 235.42 12.40/5,642
5. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha116.33 0 117.07 4 237.40 14.38/6,438
6. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha120.64 4 122.05 0 246.69 23.67/10,634
7. Slováková Petra 1986 1 USK Pha117.14 0 124.90 6 248.04 25.02/11,231
8. Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.111.71 0 114.52 50 276.23 53.21/23,928
9. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.128.33 0 139.97 12 280.30 57.28/25,725
10. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.124.83 6 131.56 108 370.39 147.37/66,122
11. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.134.52 0 126.36 4 264.88 41.86/18,820
12. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha131.88 2 129.19 4 267.07 44.05/19,818
13. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek138.11 4 136.61 2 280.72 57.70/25,916
14. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.143.04 2 135.31 4 284.35 61.33/27,514
15. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB144.59 14 130.13 2 290.72 67.70/30,412
16. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec151.90 4 134.51 2 292.41 69.39/31,110
17. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy124.45 54 126.60 0 305.05 82.03/36,89
18. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha121.08 54 130.79 6 311.87 88.85/39,88
19. Polívková Hana 1989 2+ Blovice134.33 4 140.30 56 334.63 111.61/50,07
20. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV141.33 8 135.70 60 345.03 122.01/54,76
21. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice140.92 8 171.82 56 376.74 153.72/68,95
22. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.133.82 58 135.65 60 387.47 164.45/73,74
23. Benešová Martina 1986 2+ Sušice141.71 106 134.99 10 392.70 169.68/76,13
24. Dandová Anna 1988 2+ Benátky129.67 56 120.26 108 413.93 190.91/85,62
25. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc139.82 52 145.20 104 441.02 218.00/97,71
26. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.140.61 60 137.13 110 447.74 224.72/100,80
27. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha184.29 16 144.45 108 452.74 229.72/103,00
28. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa130.86 54 132.71 160 477.57 254.55/114,10
29. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK220.81 62 158.67 56 497.48 274.46/123,10
30. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice145.96 62 121.61 208 537.57 314.55/141,00
31. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha0.00 999 125.76 352 1476.76  0
Oddíl