Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů

19.06.2021   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně91.60 4 91.20 0 91.20 80
2.1/DMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha91.90 2 91.50 0 91.500.30/0,376
3. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB96.70 0 97.30 0 96.705.50/6,072
4.1/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně97.90 0 97.90 0 97.906.70/7,368
5.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand97.00 4 98.30 0 98.307.10/7,864
6.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště97.60 2 98.80 0 98.807.60/8,360
7.2/DMJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.101.40 2 99.40 0 99.408.20/9,056
8.1/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.60 0 99.70 0 99.708.50/9,355
9.3/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.98.90 2 99.80 0 99.808.60/9,454
10. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto99.00 2 100.00 0 100.008.80/9,653
11.2/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.103.70 2 101.10 0 101.109.90/10,952
12.2/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov101.50 0 101.70 0 101.5010.30/11,351
12.2/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec103.30 0 101.50 0 101.5010.30/11,350
14.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.102.60 0 102.00 0 102.0010.80/11,849
14.3/VMKUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto104.80 0 102.00 0 102.0010.80/11,848
16.3/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.105.40 0 102.60 0 102.6011.40/12,547
17.1/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.101.10 2 103.90 2 103.1011.90/13,046
18. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto107.50 0 104.20 0 104.2013.00/14,345
19.4/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand104.90 0 107.40 0 104.9013.70/15,044
20.5/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná104.70 2 105.10 0 105.1013.90/15,243
21.6/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto101.50 12 103.20 2 105.2014.00/15,442
22.7/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec104.50 2 105.50 0 105.5014.30/15,741
23.4/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto108.40 2 106.60 0 106.6015.40/16,940
23.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.106.60 0 113.70 2 106.6015.40/16,939
25.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.108.40 0 107.10 0 107.1015.90/17,438
25.5/DMČAMEK David 2006 3 Litovel107.10 0 108.10 2 107.1015.90/17,437
27.8/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.108.30 0 109.30 4 108.3017.10/18,836
28.6/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel110.10 2 106.90 2 108.9017.70/19,435
29.4/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec107.20 2 107.50 2 109.2018.00/19,734
30.2/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha109.40 0 110.70 0 109.4018.20/20,033
31.9/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel113.50 2 109.60 0 109.6018.40/20,232
32.7/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.108.30 2 108.80 4 110.3019.10/20,931
33.8/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.106.40 4 113.40 2 110.4019.20/21,130
34.3/VHORÁK David 1976 3+ Frol112.50 4 110.70 0 110.7019.50/21,429
35.10/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto111.40 0 112.80 0 111.4020.20/22,128
35.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.111.60 2 111.40 0 111.4020.20/22,127
37.9/DMBEK Matyáš 2006 3 Týniště108.90 4 117.00 6 112.9021.70/23,826
38.11/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto113.90 0 113.90 0 113.9022.70/24,925
39.3/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha110.10 4 112.90 2 114.1022.90/25,124
40.4/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója115.00 0 114.40 2 115.0023.80/26,123
41.12/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto115.20 0 117.10 0 115.2024.00/26,322
42.4/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha115.30 0 117.50 2 115.3024.10/26,421
43.5/VVENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto114.40 2 115.60 0 115.6024.40/26,820
44.13/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.116.00 4 116.00 0 116.0024.80/27,219
45.5/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK115.10 2 115.70 4 117.1025.90/28,418
46.6/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí118.10 0 118.20 0 118.1026.90/29,517
47.14/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily116.70 2 115.70 4 118.7027.50/30,216
48.6/ZMVLNAS Ota 2010 USK Pha115.80 4 116.30 6 119.8028.60/31,415
49.15/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily118.50 2 117.20 4 120.5029.30/32,114
50.7/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně122.80 2 119.60 2 121.6030.40/33,313
51.8/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc118.70 4 120.10 2 122.1030.90/33,912
52.9/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily128.30 6 120.40 2 122.4031.20/34,211
53.16/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.122.30 2 119.80 4 123.8032.60/35,710
54.10/ZMKLEJCH Matouš 2009 Pardub.126.40 4 124.20 0 124.2033.00/36,29
55.11/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc123.00 4 124.00 2 126.0034.80/38,28
56.4/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov127.10 0 126.90 0 126.9035.70/39,17
57.12/ZMZEMAN Dominik 2010 USK Pha117.00 50 123.60 4 127.6036.40/39,96
58.13/ZMČAMEK Petr 2009 3 Litovel126.30 4 132.30 0 130.3039.10/42,95
59.7/VBOŘEK Michal 1968 Trutnov4.00 999 125.10 6 131.1039.90/43,84
60.17/ZSHRSTKA Jaromír 2007 Pardub.137.60 6 129.70 2 131.7040.50/44,43
61.14/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc131.80 4 132.60 0 132.6041.40/45,42
62.10/DMPOKORNÝ Pavel 2005 Turnov134.10 2 134.20 4 136.1044.90/49,21
63.15/ZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc131.10 6 137.10 4 137.1045.90/50,30
64. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov143.80 2 138.50 0 138.5047.30/51,90
65.16/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto135.70 6 138.80 0 138.8047.60/52,20
66.18/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto145.90 0 149.90 4 145.9054.70/60,00
67.17/ZMKALA Matouš 2009 Štětí152.90 10 144.40 6 150.4059.20/64,90
68.18/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc154.70 2 152.70 0 152.7061.50/67,40
69.11/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto155.90 0 150.90 2 152.9061.70/67,70
70.19/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov162.40 2 158.50 0 158.5067.30/73,80
71.19/ZSKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.170.90 102 157.70 8 165.7074.50/81,70
72.20/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov192.90 58 154.50 14 168.5077.30/84,80
73.21/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí194.30 60 163.60 8 171.6080.40/88,20
Oddíl