Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů

03.07.2021   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.84.31 0 86.33 0 84.31 133
2.2/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice84.88 0 85.63 0 84.880.57/0,7129
3. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla84.37 2 85.22 6 86.372.06/2,4125
4.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava86.64 0 87.52 0 86.642.33/2,8121
5.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn89.40 0 88.61 4 89.405.09/6,0117
6.1/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK88.21 2 90.52 0 90.215.90/7,0113
7.3/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor92.13 0 92.05 2 92.137.82/9,3109
8.1/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB93.07 0 98.39 0 93.078.76/10,4105
9.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV93.89 0 94.96 0 93.899.58/11,4101
10.3/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc94.12 0 92.73 2 94.129.81/11,697
11.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná94.87 0 92.91 50 94.8710.56/12,593
12.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha96.63 0 95.35 0 95.3511.04/13,189
13.5/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn96.03 0 92.09 4 96.0311.72/13,985
14.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc97.29 2 92.29 4 96.2911.98/14,281
15.1/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice182.51 56 94.67 4 98.6714.36/17,077
16.2/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc99.73 0 96.71 2 98.7114.40/17,173
17.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava98.74 0 103.56 0 98.7414.43/17,169
18.3/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.102.17 0 97.04 2 99.0414.73/17,565
19.5/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha97.95 2 97.21 2 99.2114.90/17,761
20.6/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy104.14 4 97.96 2 99.9615.65/18,657
21. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy103.27 0 100.22 0 100.2215.91/18,953
22.7/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy98.32 8 96.60 4 100.6016.29/19,352
23.4/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky112.66 0 100.83 0 100.8316.52/19,651
24.3/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava98.10 4 103.90 0 102.1017.79/21,150
25.4/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor100.12 2 100.05 6 102.1217.81/21,149
26.8/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc103.76 0 105.98 2 103.7619.45/23,148
27.9/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Roudnice110.55 0 102.03 2 104.0319.72/23,447
28.10/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB104.22 0 106.83 2 104.2219.91/23,646
29.6/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava105.31 0 133.66 52 105.3121.00/24,945
30.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc106.52 0 111.02 0 106.5222.21/26,344
31.11/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno109.16 4 107.18 0 107.1822.87/27,143
32.7/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava118.90 4 105.69 2 107.6923.38/27,742
33.5/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB105.87 2 4.00 999 107.8723.56/27,941
34.6/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3 Kralupy108.12 6 106.99 2 108.9924.68/29,340
35.12/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec109.18 2 107.39 2 109.3925.08/29,739
36.3/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand108.03 4 109.66 0 109.6625.35/30,138
37.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice108.23 2 107.92 2 109.9225.61/30,437
38.7/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň112.89 0 111.38 0 111.3827.07/32,136
39.2/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec112.93 54 112.30 0 112.3027.99/33,235
40.13/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc108.56 4 118.19 2 112.5628.25/33,534
41.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.113.26 0 121.90 0 113.2628.95/34,333
42.4/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand121.04 2 113.78 0 113.7829.47/35,032
43.5/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3 USK Pha117.44 0 114.56 0 114.5630.25/35,931
44.14/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov117.15 2 114.85 0 114.8530.54/36,230
45.15/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha148.22 0 115.79 0 115.7931.48/37,329
46.5/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz125.43 4 116.29 0 116.2931.98/37,928
47.16/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak121.96 2 110.36 6 116.3632.05/38,027
48.3/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.118.13 0 168.21 52 118.1333.82/40,126
49.17/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná128.60 4 118.25 0 118.2533.94/40,325
50.6/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy119.68 0 118.64 0 118.6434.33/40,724
51.7/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava119.65 4 118.85 0 118.8534.54/41,023
52.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.130.77 108 119.23 0 119.2334.92/41,422
53.18/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus113.68 54 117.44 2 119.4435.13/41,721
54.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand4.00 999 122.32 0 122.3238.01/45,120
55.8/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.159.59 0 122.49 0 122.4938.18/45,319
56.9/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor110.67 50 121.27 4 125.2740.96/48,618
57.9/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 USK Pha124.32 2 125.30 6 126.3242.01/49,817
58.8/VMŠUTTOVÁ Zita   Č.Kruml.141.87 104 124.39 4 128.3944.08/52,316
59.10/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava126.68 2 129.99 4 128.6844.37/52,615
60. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha178.79 2 129.72 2 131.7247.41/56,214
61.11/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand128.99 6 135.97 4 134.9950.68/60,113
62.10/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.253.70 6 140.79 0 140.7956.48/67,012
63.1/PZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy166.51 56 142.13 2 144.1359.82/71,00
64.2/PZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy216.49 104 145.30 2 147.3062.99/74,70
65.5/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 So Trója142.52 52 149.45 6 155.4571.14/84,411
66.3/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy159.80 8 1.00 999 167.8083.49/99,00
67.19/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň171.59 6 131.37 52 177.5993.28/110,610
68.12/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.170.04 8 178.77 4 178.0493.73/111,29
69.13/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha123.71 56 189.61 0 179.7195.40/113,28
70.6/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz133.54 50 152.24 254 183.5499.23/117,77
71.20/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky170.39 56 142.40 52 194.40110.09/130,66
72.21/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa167.73 108 181.49 14 195.49111.18/131,95
73.11/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov172.50 116 202.61 16 218.61134.30/159,34
74.22/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava149.99 258 139.72 106 245.72161.41/191,43
75.23/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.170.19 212 189.29 58 247.29162.98/193,32
76.4/PZŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.157.74 112 150.68 354 269.74185.43/219,90
77.4/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz219.94 58 172.58 204 277.94193.63/229,71
78.5/PZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.206.14 156 178.32 104 282.32198.01/234,90
79.7/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava214.29 100 181.00 102 283.00198.69/235,70
80.14/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.141.68 150 168.37 602 291.68207.37/246,00
81.6/PZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava142.53 204 1.00 999 346.53262.22/311,00
82.15/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha168.68 208 154.91 456 376.68292.37/346,80
83.24/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 Boh.Pha174.24 358 218.93 210 428.93344.62/408,80
84.7/PZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor116.16 406 91.57 354 445.57361.26/428,50
85.16/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.224.78 302 1.00 999 526.78442.47/524,80
86.17/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň124.20 456 112.62 456 568.62484.31/574,40
  DVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta   3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl