Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů

14.08.2021   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TSVETKOV Nikita 2004 9 RUS Sergej86.58 2 86.40 0 86.40 0
2.1/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky88.28 0 90.87 4 88.281.88/2,2349
3. LICHAČEV Bogdan 2002 9 RUS Sergej90.28 2 88.47 0 88.472.07/2,40
4.1/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy91.29 2 88.94 0 88.942.54/2,9345
5. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky90.73 0 89.42 0 89.423.02/3,5341
6.1/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor90.82 2 89.59 0 89.593.19/3,7337
7.2/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha90.17 0 95.65 2 90.173.77/4,4333
8.1/VMRŮZEK David 1976 2 TJ Dukla92.12 0 92.42 0 92.125.72/6,6329
8.2/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha92.12 0 93.03 52 92.125.72/6,6325
10.2/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.93.09 0 92.45 0 92.456.05/7,0321
11.3/U23ŠVEJD Jakub 2001 Sušice95.49 4 92.69 0 92.696.29/7,3317
12.3/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB92.73 0 91.93 4 92.736.33/7,3313
13. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.93.75 2 93.08 0 93.086.68/7,7309
14.3/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol93.10 0 94.97 0 93.106.70/7,8305
15.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla93.17 0 94.05 4 93.176.77/7,8301
16.4/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice97.09 0 93.68 0 93.687.28/8,4297
17.1/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice91.81 4 94.22 0 94.227.82/9,1293
18.5/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky94.92 0 94.53 0 94.538.13/9,4289
19.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc95.10 2 94.85 0 94.858.45/9,8285
20.1/VMSUCHÝ Ondřej 1979 3+ TJ Dukla96.28 0 95.23 0 95.238.83/10,2281
21.6/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh99.12 2 95.29 0 95.298.89/10,3277
22.3/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy95.87 0 95.35 0 95.358.95/10,4273
23.5/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy92.80 6 93.56 2 95.569.16/10,6269
24.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz94.62 2 95.64 0 95.649.24/10,7265
25.3/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava95.85 0 95.65 2 95.859.45/10,9261
26.4/U23HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice96.09 0 96.23 2 96.099.69/11,2257
27.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc96.31 0 95.66 2 96.319.91/11,5253
28.4/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB96.88 0 95.71 2 96.8810.48/12,1249
29.6/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha95.22 2 93.62 4 97.2210.82/12,5245
30. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB96.11 4 95.74 2 97.7411.34/13,1241
31.5/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz100.21 4 97.83 0 97.8311.43/13,2237
32.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.91 2 92.34 52 97.9111.51/13,3233
33.7/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha95.80 56 96.40 2 98.4012.00/13,9229
34.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy98.75 0 99.38 0 98.7512.35/14,3225
35.5/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně99.06 0 98.74 50 99.0612.66/14,7221
36.6/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc97.11 2 97.81 2 99.1112.71/14,7217
37.8/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná100.98 0 99.23 0 99.2312.83/14,8213
38.5/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava100.95 6 99.59 0 99.5913.19/15,3209
39.7/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava100.17 54 99.98 0 99.9813.58/15,7205
40.8/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.120.12 2 100.18 0 100.1813.78/15,9201
41.7/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha100.59 0 101.34 2 100.5914.19/16,4197
42.6/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky97.92 4 96.91 4 100.9114.51/16,8193
43.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.95 0 101.32 0 100.9514.55/16,8189
44. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.102.78 0 100.96 0 100.9614.56/16,9185
45.9/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand99.15 2 110.80 0 101.1514.75/17,1181
46.10/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.21 0 101.31 0 101.2114.81/17,1177
47.7/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.01 2 101.47 0 101.4715.07/17,4173
48.2/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.101.65 0 102.45 2 101.6515.25/17,7169
49.11/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec104.02 0 100.39 2 102.3915.99/18,5165
50.12/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná102.99 2 102.43 0 102.4316.03/18,6161
51.13/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc103.75 4 102.47 0 102.4716.07/18,6157
52.8/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice100.98 50 100.50 2 102.5016.10/18,6153
53.8/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky98.55 4 103.12 2 102.5516.15/18,7149
54.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy103.00 0 102.99 2 103.0016.60/19,2145
55.7/VABRAHAM Tomáš 1969 Benátky104.81 0 103.05 0 103.0516.65/19,3141
56.8/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.103.48 2 101.18 2 103.1816.78/19,4137
57.9/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.32 0 102.37 2 103.3216.92/19,6133
58.10/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň104.06 0 101.33 2 103.3316.93/19,6129
59.9/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava104.33 0 101.58 2 103.5817.18/19,9125
60.3/VMKLÍR Oto 1981 2 USK Pha98.29 6 97.65 6 103.6517.25/20,0121
61.9/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor104.89 8 103.68 0 103.6817.28/20,0117
62.10/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK103.70 0 108.66 0 103.7017.30/20,0113
63.11/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky99.97 4 101.81 2 103.8117.41/20,2112
64.12/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava104.20 0 105.11 2 104.2017.80/20,6111
65.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc108.10 4 105.43 0 105.4319.03/22,0110
66.10/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc109.45 2 106.17 0 106.1719.77/22,9109
67.4/VMHEK Jan 1979 3+ Roudnice107.93 0 106.46 0 106.4620.06/23,2108
68.13/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand108.99 2 106.75 0 106.7520.35/23,6107
69.11/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk107.35 0 106.83 0 106.8320.43/23,6106
69.14/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc104.83 2 109.43 0 106.8320.43/23,6105
71. MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa105.13 54 107.10 0 107.1020.70/24,0104
72.12/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha103.02 54 105.30 2 107.3020.90/24,2103
73.15/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava106.59 4 107.33 0 107.3320.93/24,2102
74.13/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava105.82 2 109.63 2 107.8221.42/24,8101
75.5/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.107.97 0 109.89 0 107.9721.57/25,0100
76.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha109.01 2 107.98 0 107.9821.58/25,099
77. BOHÁČ Robert 1989 3+ Ostrava105.99 2 107.50 6 107.9921.59/25,098
79.16/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha109.54 4 108.08 0 108.0821.68/25,197
80.17/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.109.78 4 106.38 2 108.3821.98/25,496
81.14/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice111.14 0 108.46 0 108.4622.06/25,595
82.4/VSGALUŠKA Vladislav 1965 Sušice108.54 0 109.60 2 108.5422.14/25,694
83.5/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.109.32 0 108.59 0 108.5922.19/25,793
84.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand116.24 0 106.72 2 108.7222.32/25,892
85.18/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha111.07 4 106.84 2 108.8422.44/26,091
86.15/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand108.42 50 106.97 2 108.9722.57/26,190
87.19/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha107.20 2 114.97 0 109.2022.80/26,489
88.20/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha109.26 0 107.30 4 109.2622.86/26,588
89.21/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec109.55 2 109.52 0 109.5223.12/26,887
90.22/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná112.76 2 109.55 0 109.5523.15/26,886
91.14/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol106.13 4 103.76 6 109.7623.36/27,085
92.16/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec106.65 4 107.86 2 109.8623.46/27,284
93.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV108.50 2 109.59 2 110.5024.10/27,983
93.17/DSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice108.50 2 108.25 4 110.5024.10/27,982
95.5/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha112.25 0 108.66 2 110.6624.26/28,181
96.6/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.116.25 4 110.81 0 110.8124.41/28,380
97.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc114.00 4 111.55 0 111.5525.15/29,179
98.15/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.109.80 2 114.53 4 111.8025.40/29,478
99.7/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava118.89 2 111.86 0 111.8625.46/29,577
100.8/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha114.18 4 112.37 0 112.3725.97/30,176
101.11/VHORÁK David 1976 3+ Frol110.58 2 113.07 0 112.5826.18/30,375
101.6/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha112.05 8 110.58 2 112.5826.18/30,374
103.23/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava109.11 52 110.72 2 112.7226.32/30,573
104.7/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy112.91 0 114.95 0 112.9126.51/30,772
105.24/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha113.15 0 115.53 2 113.1526.75/31,071
106.8/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus113.69 4 113.19 0 113.1926.79/31,070
107.16/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 Frol107.59 6 124.92 6 113.5927.19/31,569
108.9/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha109.81 4 116.71 0 113.8127.41/31,768
109.25/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky112.31 2 113.50 4 114.3127.91/32,367
110.12/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha112.33 2 111.41 4 114.3327.93/32,366
111.7/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec112.62 2 113.49 4 114.6228.22/32,765
112.13/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója112.64 2 116.38 0 114.6428.24/32,764
113.10/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc111.95 4 110.70 4 114.7028.30/32,863
114. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV114.10 2 112.71 2 114.7128.31/32,862
115.11/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava116.23 0 115.20 0 115.2028.80/33,361
116.14/VNAJMAN Martin 1972 3 Kralupy4.00 999 115.70 0 115.7029.30/33,960
117.26/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha115.81 0 118.18 8 115.8129.41/34,059
118.17/DMADÁMEK Martin 2006 Kotva B.113.93 2 106.62 10 115.9329.53/34,258
119.27/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy110.14 6 110.28 10 116.1429.74/34,457
120.18/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha126.94 8 116.26 0 116.2629.86/34,656
121.19/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz116.71 56 116.53 0 116.5330.13/34,955
122.15/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.116.66 0 119.87 4 116.6630.26/35,054
123.12/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha119.06 0 116.70 0 116.7030.30/35,153
124.28/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha116.95 0 123.13 2 116.9530.55/35,452
125.8/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa121.63 0 117.32 0 117.3230.92/35,851
126.9/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz117.39 0 119.90 4 117.3930.99/35,950
127.10/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa113.91 50 114.50 4 118.5032.10/37,249
128.29/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn115.44 6 114.65 4 118.6532.25/37,348
129.13/ZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha123.47 6 113.63 6 119.6333.23/38,547
130.11/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice118.57 2 118.50 4 120.5734.17/39,546
131.14/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice118.66 2 121.13 2 120.6634.26/39,745
132.15/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand124.28 56 120.89 0 120.8934.49/39,944
133.16/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha108.40 50 116.95 4 120.9534.55/40,043
134.16/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk123.48 4 119.05 2 121.0534.65/40,142
135.17/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava121.36 4 121.47 0 121.4735.07/40,641
136.30/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava114.92 8 126.10 2 122.9236.52/42,340
137.31/ZSPOHANKA František 2008 3 KK Brand114.79 54 116.95 6 122.9536.55/42,339
138.18/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha122.27 6 121.04 2 123.0436.64/42,438
139.32/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava119.49 4 125.60 0 123.4937.09/42,937
140.33/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec121.71 4 123.71 0 123.7137.31/43,236
141.12/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník124.20 0 124.15 0 124.1537.75/43,735
142.19/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha123.05 2 120.23 4 124.2337.83/43,834
143.20/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha123.09 2 124.74 0 124.7438.34/44,433
144.20/DMKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky119.31 6 119.93 6 125.3138.91/45,032
145.21/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz133.86 0 126.49 0 126.4940.09/46,431
146.22/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand124.86 4 124.70 2 126.7040.30/46,630
147.17/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň128.89 6 125.23 2 127.2340.83/47,329
148.23/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha139.61 0 125.74 2 127.7441.34/47,828
149.24/ZMCIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn131.84 0 125.31 4 129.3142.91/49,727
150.9/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol128.19 2 118.68 52 130.1943.79/50,726
151.34/ZSFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh130.35 6 128.27 2 130.2743.87/50,825
152.35/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk4.00 999 125.86 6 131.8645.46/52,624
153.9/U23PĚČEK Dominik 2002 Jeseník128.44 4 4.00 999 132.4446.04/53,323
154. DUMBROVSKÝ Daniel 1991 KK Opava130.84 2 140.51 6 132.8446.44/53,822
155.18/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí150.44 2 133.60 0 133.6047.20/54,621
156.25/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha129.90 8 127.93 6 133.9347.53/55,020
157.26/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn133.79 2 130.36 4 134.3647.96/55,519
158.27/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice136.85 6 132.37 2 134.3747.97/55,518
159.28/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.135.93 50 130.41 4 134.4148.01/55,617
160.29/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn142.88 2 135.30 0 135.3048.90/56,616
161.30/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily131.86 4 135.18 8 135.8649.46/57,215
162.13/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov138.94 2 134.47 2 136.4750.07/58,014
163.21/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn137.40 4 131.41 6 137.4151.01/59,013
164.31/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand140.78 2 137.83 2 139.8353.43/61,812
165.32/ZMČERMÁK Vilém 2009 KK Brand134.62 6 3135.91 8 140.6254.22/62,811
166.36/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily135.39 6 123.56 50 141.3954.99/63,610
167.33/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha137.47 8 132.31 10 142.3155.91/64,79
168.34/ZMKRÁL Jakub 2010 3 USK Pha136.85 6 141.02 6 142.8556.45/65,38
169.37/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk4.00 999 133.68 12 145.6859.28/68,67
170.22/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha93.70 52 97.84 50 145.7059.30/68,66
171.35/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor153.54 4 139.48 8 147.4861.08/70,75
172.36/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha150.26 0 146.82 6 150.2663.86/73,94
173.37/ZMMOJŽIŠ Štěpán 2010 Kralupy151.14 6 143.04 8 151.0464.64/74,83
174.38/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 USK Pha153.91 10 147.31 4 151.3164.91/75,12
175.19/VVYBULKA Jan 1969 Kralupy160.95 0 148.80 4 152.8066.40/76,91
176.23/DMGÍNA Štěpán 2006 Frol131.44 60 144.35 10 154.3567.95/78,60
177.38/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha146.63 10 159.25 58 156.6370.23/81,30
178.39/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava111.15 56 167.99 4 167.1580.75/93,50
179.40/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha159.82 106 171.23 4 175.2388.83/102,80
180.41/ZMBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.151.61 64 173.57 10 183.5797.17/112,50
181.42/ZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky177.25 10 164.65 56 187.25100.85/116,70
182.43/ZMBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn213.91 6 152.33 52 204.33117.93/136,50
183.39/ZSCHUNT Ondřej 2008 3 Loko Plz198.29 10 227.88 6 208.29121.89/141,10
184.40/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov165.63 62 204.45 6 210.45124.05/143,60
185.44/ZMKALA Matouš 2009 Štětí161.61 64 1.00 999 225.61139.21/161,10
186.41/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí225.29 60 152.59 256 285.29198.89/230,20
  ABRAHAM Jiří 1977 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUREŠ Jan 1978 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl