Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů

14.08.2021   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.96.89 0 97.17 0 96.89 178
2.1/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy98.04 4 96.90 0 96.900.01/0,0170
3.2/DMTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus100.55 2 98.36 0 98.361.47/1,5166
4.3/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice102.11 54 97.92 2 99.923.03/3,1162
5.2/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.57 0 101.15 0 100.573.68/3,8158
6.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn102.28 2 100.67 0 100.673.78/3,9154
7.3/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK102.99 0 101.05 0 101.054.16/4,3150
8.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn103.26 4 101.82 0 101.824.93/5,1146
9.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy112.39 0 101.96 0 101.965.07/5,2142
10.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK102.13 0 108.11 0 102.135.24/5,4138
11.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná106.35 0 103.96 0 103.967.07/7,3134
12.6/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha111.64 0 104.91 0 104.918.02/8,3130
13.2/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc108.68 2 104.92 0 104.928.03/8,3126
14.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha105.58 0 105.57 0 105.578.68/9,0122
15.3/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc104.58 2 105.72 0 105.728.83/9,1118
16.2/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy109.21 0 106.67 0 106.679.78/10,1114
17.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc109.94 0 107.16 0 107.1610.27/10,6110
18.4/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha111.64 2 107.39 0 107.3910.50/10,8106
19.1/VPAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha107.65 0 4.00 999 107.6510.76/11,1102
20.3/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava111.26 2 108.16 0 108.1611.27/11,698
21.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV108.93 0 109.30 0 108.9312.04/12,494
22. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky113.24 0 109.18 0 109.1812.29/12,790
23.4/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.112.55 0 109.74 0 109.7412.85/13,386
24.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk111.78 2 109.93 0 109.9313.04/13,582
25.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc112.97 4 110.14 0 110.1413.25/13,778
26.5/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand110.15 0 110.69 2 110.1513.26/13,774
27.5/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc108.89 4 109.14 2 111.1414.25/14,770
28.8/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy113.37 0 111.22 0 111.2214.33/14,866
29.6/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava110.54 4 109.38 2 111.3814.49/15,062
30.4/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec115.54 0 111.47 0 111.4714.58/15,058
31.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc112.59 2 111.64 0 111.6414.75/15,254
32.7/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy108.80 4 109.87 2 111.8714.98/15,550
33.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc113.40 0 111.29 2 113.2916.40/16,946
34.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice117.95 0 113.73 0 113.7316.84/17,445
35.3/VPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky117.16 0 113.94 0 113.9417.05/17,644
36.4/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava113.95 0 116.34 0 113.9517.06/17,643
37. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.74 0 109.97 4 113.9717.08/17,642
38.5/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky114.91 2 113.98 0 113.9817.09/17,641
39.9/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava117.88 2 114.22 0 114.2217.33/17,940
40.2/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc108.65 6 118.15 0 114.6517.76/18,339
41.10/DMSRPOVÁ Stela 2006 3+ Ostrava112.62 4 114.67 0 114.6717.78/18,438
42.11/DMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice115.80 2 114.69 0 114.6917.80/18,437
43.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava124.57 2 115.85 0 115.8518.96/19,636
44.5/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa116.72 0 116.22 0 116.2219.33/20,035
45.9/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy113.49 4 112.45 4 116.4519.56/20,234
46.12/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy113.32 4 115.82 2 117.3220.43/21,133
47.5/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 SKŽižkov118.24 0 117.57 2 118.2421.35/22,032
48.4/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand120.14 2 118.83 0 118.8321.94/22,631
49.7/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc116.97 2 119.36 2 118.9722.08/22,830
50.6/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky119.42 0 4.00 999 119.4222.53/23,329
51.5/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava119.69 0 120.09 2 119.6922.80/23,528
52.10/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3 USK Pha119.83 0 119.05 10 119.8322.94/23,727
53.13/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.124.22 2 121.03 0 121.0324.14/24,926
54.11/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec123.49 4 121.17 0 121.1724.28/25,125
55.6/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3 USK Pha121.81 0 119.19 2 121.1924.30/25,124
56.12/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná120.54 6 120.60 2 122.6025.71/26,523
57.8/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz122.17 2 130.19 0 124.1727.28/28,222
58.13/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná126.60 102 124.43 0 124.4327.54/28,421
59.14/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná123.74 2 123.24 2 125.2428.35/29,320
60.7/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK121.36 4 125.90 0 125.3628.47/29,419
61.8/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha130.15 0 124.54 2 126.5429.65/30,618
62.9/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand124.62 2 159.03 4 126.6229.73/30,717
63.10/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 3 KK Brand124.97 2 125.28 2 126.9730.08/31,016
64.11/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha127.38 2 123.63 4 127.6330.74/31,715
65.15/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha126.81 2 126.02 4 128.8131.92/32,914
66.12/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand133.25 2 128.14 2 130.1433.25/34,313
67.9/DSKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha130.20 0 130.30 2 130.2033.31/34,412
68.16/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa139.87 4 130.33 0 130.3333.44/34,511
69.6/U23DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky129.20 2 4.00 999 131.2034.31/35,410
70.13/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand130.32 2 133.58 2 132.3235.43/36,69
71.7/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja146.04 0 140.91 0 140.9144.02/45,48
72.17/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň145.05 4 136.32 6 142.3245.43/46,97
73.10/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz146.55 2 142.47 0 142.4745.58/47,06
74.6/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.138.27 6 167.13 4 144.2747.38/48,95
75.11/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava140.92 4 148.14 2 144.9248.03/49,64
76.14/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha143.86 4 140.96 6 146.9650.07/51,73
77.18/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec147.89 2 144.82 4 148.8251.93/53,62
78.19/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.155.78 56 150.09 4 154.0957.20/59,01
79.15/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.167.75 4 161.68 6 167.6870.79/73,10
80.8/VMKALOVÁ Šárka 1984 Štětí166.30 152 173.18 6 179.1882.29/84,90
81.16/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand173.40 62 179.63 6 185.6388.74/91,60
82.17/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň181.53 154 190.88 56 246.88149.99/154,80
83.9/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň202.85 164 176.34 204 366.85269.96/278,60
  ZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl