7.ČP ve slalomu

02.09.2006   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha101.58 4 104.44 4 214.02  75
2. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.107.62 2 105.82 0 215.44 1.42/0,768
3. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.104.93 8 101.70 6 220.63 6.61/3,162
4. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.111.42 4 115.24 6 236.66 22.64/10,657
5. Busta Jan 1989 2+ USK Pha109.01 12 110.90 6 237.91 23.89/11,253
6. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha117.72 8 108.17 6 239.89 25.87/12,149
7. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.105.74 8 120.44 10 244.18 30.16/14,146
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.125.09 10 109.68 2 246.77 32.75/15,343
9. Vaněk Jiří 1987 1 Kralupy137.00 6 115.56 14 272.56 58.54/27,440
10. Mašek Jan 1978 1 USK Pha103.89 2 120.08 58 283.97 69.95/32,737
11. Tomek Lukáš 1987 2+ SK VS ČB111.09 58 112.93 8 290.02 76.00/35,535
12. Zdráhal Jan 1985 2+ Dukla B.136.45 12 137.73 6 292.18 78.16/36,533
13. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha163.08 4 121.12 8 296.20 82.18/38,431
14. Jančar David 1974 1 USK Pha113.58 4 127.21 52 296.79 82.77/38,729
15. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB113.26 2 122.61 60 297.87 83.85/39,227
16. Garejský Patrik 2000 SVK123.86 10 119.10 58 310.96 96.94/45,30
17. Herink Jiří 1990 2+ Olomouc121.10 4 136.60 52 313.70 99.68/46,625
18. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha121.98 8 114.53 106 350.51 136.49/63,823
19. Jáně Jakub 1990 2 KVS HK133.35 4 124.10 102 363.45 149.43/69,821
20. Benus Matej 2000 SVK104.30 6 114.85 156 381.15 167.13/78,10
21. Karásek Petr 1986 1 USK Pha106.24 54 129.27 108 397.51 183.49/85,719
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.125.22 6 0.00 0  17
  Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn121.76 58 0.00 0  15
  Karlovský Ondřej 1991 2 KVS HK126.36 56 0.00 0  14
  Razmuš Karel 2000 SVK134.12 54 0.00 0  0
  Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc130.82 58 0.00 0  13
  Nedvěd Marek 1987 2+ Olomouc132.32 60 0.00 0  12
  Zdráhal Petr 1987 2+ Dukla B.136.66 56 0.00 0  11
  Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB187.89 8 0.00 0  10
  Nováček Michal 1977 2+ Hubertus134.75 66 0.00 0  9
  Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.124.18 102 0.00 0  8
  Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.124.84 106 0.00 0  7
  Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.99 112 0.00 0  6
  Božek Radim 1992 2+ Olomouc132.77 108 0.00 0  5
  Kašpar Martin 1967 2+ S.Žižkov147.31 104 0.00 0  4
  Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.156.70 106 0.00 0  3
  Kvapil Martin 1976 1 Sláv.KV160.75 104 0.00 0  2
  Gebas Vítězslav 1984 MT USK Pha116.75 152 0.00 0  1
  Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.130.95 152 0.00 0  0
  Krejčí Karel 1972 1 SK VS ČB110.08 204 0.00 0  0
  Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení