MČR ve slalomu

03.09.2006   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
117.73 4 119.06 4 244.79  60
2. Škantar
Škantar
2000
2000
SVK
SVK
121.26 2 120.77 2 246.03 1.24/0,50
3. Pospíšil Jaroslav
Pollert Jaroslav
1973
1971
MT USK Pha
USK Pha
122.73 0 120.61 4 247.34 2.55/1,053
4. Volf Jaroslav
Štěpánek Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
124.53 0 121.46 2 247.99 3.20/1,347
5. Přinda Lukáš
Vladař Marek
1980
1981
1 USK Pha
USK Pha
122.17 2 119.83 4 248.00 3.21/1,342
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
124.51 4 128.08 6 262.59 17.80/7,338
7. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
121.87 2 126.39 50 300.26 55.47/22,734
8. Pořádek Milan
Weber Oldřich
1986
1987
1 SK VS ČB
SK VS ČB
134.86 2 172.70 14 323.56 78.77/32,231
9. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
2+ KVS HK
KVS HK
138.60 2 148.51 50 339.11 94.32/38,528
10. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
118.97 0 125.67 102 346.64 101.85/41,625
11. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
140.20 6 136.23 104 386.43 141.64/57,922
12. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
154.10 8 124.14 2 288.24 43.45/17,720
13. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
156.40 2 134.62 4 297.02 52.23/21,318
14. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
150.51 8 144.96 4 307.47 62.68/25,616
15. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2+ Č.Lípa
Č.Lípa
157.60 2 179.33 6 344.93 100.14/40,914
16. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
158.05 54 130.92 2 344.97 100.18/40,912
17. Rašek Michal
Šenk Marek
1977
1974
2 Dukla B.
KK Brand
145.91 58 140.85 4 348.76 103.97/42,50
18. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
1 Č.Lípa
Žel.Brod
151.67 56 145.41 8 361.08 116.29/47,510
19. Sach Jan
Luley Jakub
2000
2000
SVK
SVK
132.91 54 137.92 54 378.83 134.04/54,80
20. Danko Miroslav
Matejka Miroslav
1989
1989
SVK
SVK
195.75 60 143.66 58 457.41 212.62/86,90
21. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2+ KK Opava
KK Opava
155.65 4 160.09 156 475.74 230.95/94,39
22. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2+ Č.Lípa
Č.Lípa
186.23 154 147.66 204 691.89 447.10/182,68
  Houserek Aleš
Dupal Jiří
1990
1991
2+ Olomouc
Olomouc
145.82 6 0.00 0  0
  Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
154.04 4 0.00 0  0
  Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
2 Dukla B.
SK VS ČB
0.00 0 0.00 0  0
  Hajdučík Miroslav
Renčín Tomáš
1962
1961
1 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení