Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

02.10.2021   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla103.46 0 99.73 0 99.73 63
2.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.31 0 103.25 4 102.312.58/2,659
3.2/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina, 2003, USK Pha RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha102.96 2 103.37 2 104.965.23/5,255
4.1/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 3+ SKŽižkov113.00 0 114.67 2 113.0013.27/13,351
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy115.70 2 114.57 0 114.5714.84/14,947
6.1/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha112.87 2 115.53 0 114.8715.14/15,243
7.1/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy113.17 4 114.98 0 114.9815.25/15,339
8.2/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec119.78 0 115.00 0 115.0015.27/15,335
9.3/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB120.62 0 116.23 0 116.2316.50/16,534
10.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3+ Č.Kruml.114.26 2 115.93 2 116.2616.53/16,633
11.1/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3+ USK Pha119.82 2 117.53 0 117.5317.80/17,832
12.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa119.48 52 117.95 0 117.9518.22/18,331
13.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy118.46 2 116.51 2 118.5118.78/18,830
14.3/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz121.32 4 119.10 0 119.1019.37/19,429
15.4/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3+ Boh.Pha137.14 0 119.62 0 119.6219.89/19,928
16.2/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.120.51 2 121.75 0 121.7522.02/22,127
17.5/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus120.87 2 122.75 0 122.7523.02/23,126
18.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník127.23 0 123.84 0 123.8424.11/24,225
19.6/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak130.46 2 126.46 0 126.4626.73/26,824
20.7/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa129.64 4 126.62 0 126.6226.89/27,023
21.3/U23TURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus127.75 0 127.34 0 127.3427.61/27,722
22.2/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha125.78 2 126.93 4 127.7828.05/28,121
23.2/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň131.89 2 125.82 2 127.8228.09/28,220
24.8/ZSLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus128.26 0 127.96 2 128.2628.53/28,619
25.3/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy132.93 0 128.59 0 128.5928.86/28,918
26.3/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus132.31 0 128.84 2 130.8431.11/31,217
27. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha138.00 0 132.70 0 132.7032.97/33,116
28.1/PZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy135.64 2 132.93 0 132.9333.20/33,30
29.4/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus135.84 0 133.39 0 133.3933.66/33,815
30.9/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň127.67 6 130.84 4 133.6733.94/34,014
31.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor130.26 4 132.56 2 134.2634.53/34,613
32.2/PZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha143.28 4 134.32 2 136.3236.59/36,70
33.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.137.82 6 134.48 2 136.4836.75/36,812
34.3/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor131.32 8 128.89 8 136.8937.16/37,311
35.4/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz146.62 4 133.76 4 137.7638.03/38,110
36.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy141.00 0 139.17 0 139.1739.44/39,59
37.10/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha137.85 2 135.23 4 139.2339.50/39,68
38.3/PZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy147.56 0 137.31 2 139.3139.58/39,70
39.11/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec141.00 4 139.59 2 141.5941.86/42,07
40.4/PZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy142.29 0 144.29 0 142.2942.56/42,70
41.5/VMŠUTTOVÁ Zita 1978 3 Č.Kruml.143.79 0 143.43 4 143.7944.06/44,26
42.4/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha146.34 4 141.85 4 145.8546.12/46,25
43. DĚDOVÁ Kristýna 1994 Kotva B.160.15 4 145.90 0 145.9046.17/46,34
44.5/PZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor158.34 4 154.96 2 156.9657.23/57,40
45.5/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň163.53 10 153.28 6 159.2859.55/59,73
46.6/PZŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.182.62 2 165.64 4 169.6469.91/70,10
47.6/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.175.34 56 167.68 12 179.6879.95/80,22
48.4/DMČIHOVSKÁ Emilie 2006 SKVS ČB218.46 6 176.31 4 180.3180.58/80,81
49.7/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník174.35 8 149.67 106 182.3582.62/82,80
50.8/ZMHYBRANTOVÁ Eliška 2009 SKVS ČB304.34 152 198.17 6 204.17104.44/104,70
51.7/PZHYBRANTOVÁ Anna 2011 SKVS ČB4.00 999 168.10 50 218.10118.37/118,70
52.8/PZTRÁVNÍČKOVÁ Lucie 2011 Třebech.256.18 4 220.31 4 224.31124.58/124,90
53.5/DMZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.213.59 12 177.00 56 225.59125.86/126,20
54.9/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.188.98 56 219.43 10 229.43129.70/130,10
55.12/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.227.35 4 1.00 999 231.35131.62/132,00
56.13/ZSKULICH Karoleena Elizabet 2008 SKVS ČB164.78 156 191.40 66 257.40157.67/158,10
57.9/PZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.204.50 58 252.73 56 262.50162.77/163,20
  ŠTINDLOVÁ Johana 2009 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl