Podzimní sjezd na Lužnici

16.10.2021   Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz16:12,20 50
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz16:36,6024.40/2,542
3.1/DSKÖRNER Adam 2004 KK Brand18:17,40125.20/12,938
4.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně18:27,30135.10/13,934
5.2/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.18:40,20148.00/15,230
6.2/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice18:59,50167.30/17,226
7.1/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha19:06,90174.70/18,022
8.1/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha19:08,20176.00/18,121
9.2/VUHLÍK František 1975 3 Bechyně19:12,20180.00/18,520
10.3/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.19:22,40190.20/19,619
11. ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB19:26,10193.90/19,918
12.3/VPAZOUREK Pavel 1976 Bechyně19:27,20195.00/20,117
13.1/VSKODET Marcel 1965 L.Žatec19:29,30197.10/20,316
14.2/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha19:34,00201.80/20,815
15.3/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand19:39,70207.50/21,314
16. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov19:42,80210.60/21,713
17.4/VBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB19:46,80214.60/22,112
18.2/DMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand19:46,90214.70/22,111
19.3/DMPECH Antonín 2006 Soběslav19:49,80217.60/22,410
20.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.20:10,30238.10/24,59
21.4/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha20:14,00241.80/24,98
22.5/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha20:15,50243.30/25,07
23.3/VSPAZOUREK Jan 1948 Bechyně20:24,20252.00/25,96
24.6/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha20:34,00261.80/26,95
25.7/ZSPECH Jaroslav 2008 Soběslav20:39,40267.20/27,54
26.3/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha20:46,10273.90/28,23
27.4/VSDODAL Jan 1953 Boh.Pha21:10,10297.90/30,62
28.4/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha21:22,50310.30/31,91
29.5/ZMFABIÁN Filip 2010 Boh.Pha21:29,80317.60/32,70
30.5/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov21:30,50318.30/32,70
31.6/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně21:50,00337.80/34,70
32.7/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha21:57,90345.70/35,60
33.8/ZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha22:21,30369.10/38,00
34.8/ZSKOPŘIVA Filip 2008 Č.Kruml.24:35,50503.30/51,80
35.9/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.25:37,80565.60/58,20
36.10/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.26:06,70594.50/61,10
37.9/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.27:10,80658.60/67,70
  SVOBODA Martin 2005 3 L.ŽatecDNS 0
  BUREŠ Jan 1978 SušiceDNS 0
  ŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.DNS 0
Oddíl

Historie procházení