152 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

31.07.2021   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand110.01 4 107.01 0 107.01 39/0
2.2/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc113.98 2 108.93 2 110.933.92/3,70/16
3.3/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK111.94 0 113.08 0 111.944.93/4,635/0
4.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc113.01 6 111.97 0 111.974.96/4,60/12
5.5/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc117.01 0 112.03 0 112.035.02/4,70/8
6.6/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc115.93 4 113.01 0 113.016.00/5,60/7
7.7/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand107.04 6 119.98 6 113.046.03/5,631/0
8.8/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz113.01 2 111.99 2 113.996.98/6,527/0
9.9/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand119.01 6 116.98 0 116.989.97/9,326/0
10.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha122.95 0 117.97 0 117.9710.96/10,225/0
11.10/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand134.98 6 122.01 0 122.0115.00/14,024/0
12.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV122.04 0 128.05 0 122.0415.03/14,023/0
13.11/ZSHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz121.05 4 120.06 2 122.0615.05/14,122/0
14.12/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice120.00 4 120.01 4 124.0016.99/15,921/0
15.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc127.05 0 126.04 0 126.0419.03/17,80/6
16.13/ZSUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně126.95 0 132.03 0 126.9519.94/18,620/0
17.4/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha128.97 0 128.97 0 128.9721.96/20,519/0
17.14/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha123.01 6 124.97 4 128.9721.96/20,518/0
19.15/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava128.99 0 134.97 2 128.9921.98/20,50/5
20.5/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK132.99 0 135.00 50 132.9925.98/24,317/0
21.6/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand134.02 0 133.94 2 134.0227.01/25,216/0
22.7/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava135.00 0 138.05 0 135.0027.99/26,20/4
23.16/ZSŠUTTA Jan 2008 3 Č.Kruml.135.95 10 135.05 0 135.0528.04/26,215/0
24.8/ZMMARTIN Jakub 2009 3 Boh.Pha137.04 2 134.96 1 135.9628.95/27,114/0
25.17/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.136.00 2 143.99 0 138.0030.99/29,013/0
26.18/ZSHAUCK Marek 2007 3 KVS HK135.01 6 140.08 4 141.0134.00/31,812/0
27.19/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov150.99 8 139.02 4 143.0236.01/33,711/0
28.20/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.143.97 4 143.96 0 143.9636.95/34,510/0
29.21/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha138.00 8 134.94 54 146.0038.99/36,49/0
30.22/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.166.02 6 143.01 4 147.0140.00/37,48/0
31.9/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha147.05 0 148.93 2 147.0540.04/37,47/0
32.23/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn173.95 6 146.96 2 148.9641.95/39,26/0
33.24/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha149.00 0 146.02 4 149.0041.99/39,25/0
34.25/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava156.98 0 149.06 0 149.0642.05/39,30/3
35.26/ZSNIEDL Robin 2008 3 Č.Kruml.150.98 54 148.98 4 152.9845.97/43,04/0
36.10/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc172.03 6 158.01 4 162.0155.00/51,40/2
37.27/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn197.02 4 170.06 0 170.0663.05/58,93/0
38.28/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB164.05 8 182.98 4 172.0565.04/60,82/0
39.29/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto1.00 999 172.97 4 176.9769.96/65,41/0
40.30/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha209.97 108 189.00 4 193.0085.99/80,40/0
41.11/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn1.00 999 201.07 8 209.07102.06/95,40/0
42.12/ZMČERMÁK Vojtěch   Olomouc275.02 154 273.05 6 279.05172.04/160,80/1
43.13/ZMSTEKLÝ Pavel   Olomouc268.06 60 195.03 108 303.03196.02/183,20/0
  KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LANGER Filip 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl