2. ČP slalom

15.05.2005   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Jaroslav Netík   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha90.63 0 91.52 0 182.15  75
2. Hilgert Luboš, 1986, Dukla B. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.96.36 0 95.30 4 195.66 13.51/7,468
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.93.57 8 92.27 2 195.84 13.69/7,562
4. Kobes Tomáš 1978 1 Dukla B.98.41 2 94.94 2 197.35 15.20/8,357
5. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.97.74 2 98.64 0 198.38 16.23/8,953
6. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha96.80 0 95.87 6 198.67 16.52/9,149
7. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus100.32 0 98.51 0 198.83 16.68/9,246
8. Prskavec Jiří 1972 1 USK Pha99.75 0 99.65 0 199.40 17.25/9,543
9. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha99.70 0 99.09 2 200.79 18.64/10,240
10. Kobes Jan 1979 MT Dukla B.97.08 6 97.02 2 202.10 19.95/11,037
11. Suchý Ondřej 1979 2 Kotva B.100.84 2 101.03 2 205.87 23.72/13,035
12. Mrůzek David 1976 1 Dukla B.101.63 2 101.59 2 207.22 25.07/13,833
13. Voves Ladislav 1985 2 Kralupy102.29 0 105.58 0 207.87 25.72/14,131
14. Bareš Vojtěch 1974 1 USK Pha102.14 0 105.67 2 209.81 27.66/15,229
15. Kulhánek Jan 1978 2 Jablonec108.41 0 102.06 0 210.47 28.32/15,527
16. Kubričan Pavel 1983 1 Dukla B.107.69 0 102.84 4 214.53 32.38/17,825
17. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc101.45 6 105.42 2 214.87 32.72/18,023
18. Přindiš Vít 1989 2 USK Pha104.26 6 100.82 6 217.08 34.93/19,221
19. Vondra Jan 1988 2 Dukla B.102.78 4 106.95 52 265.73 83.58/45,919
20. Tůma Martin 1972 2 Hubertus103.82 2 111.52 56 273.34 91.19/50,117
  Stach Daniel 1988 2 SK VS ČB110.61 0 0.00 0  15
  Gorecký Petr 1981 2 Kralupy106.34 6 0.00 0  14
  Sedlmaier Aleš 1980 2 Roudnice109.57 4 0.00 0  13
  Taišl Filip 1976 2 Sušice108.28 6 0.00 0  12
  Neugebauer Roman 1965 2 Ostrava111.47 4 0.00 0  11
  Stránský Lukáš 1987 2 SK VS ČB111.90 4 0.00 0  10
  Mejta Daniel 1988 2 SK VS ČB113.97 2 0.00 0  9
  Reichenauer Antonín 1956 2 CSC Sok.124.14 0 0.00 0  8
  Chládek Pavel 1987 2 Roudnice116.71 8 0.00 0  0
  Pšenica Rostislav 1980 2 Ostrava117.56 8 0.00 0  7
  Bílý Petr 1981 2 USK Pha119.79 6 0.00 0  6
  Buchtel Michal 1986 1 Hubertus120.08 10 0.00 0  5
  Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.97.78 52 0.00 0  4
  Boček Zdeněk 1975 2 SK VS ČB119.01 52 0.00 0  3
  Kratochvíl Jan 1978 1 USK Pha120.46 52 0.00 0  2
  Zajíc Ondřej 1990 2 Roudnice126.12 156 0.00 0  1
  Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení