3. ČP ve slalomu

28.05.2005   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Hilgertová Štěpána 1968 MT Dukla B.108.67 2 106.48 0 217.15  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha109.97 2 106.41 0 218.38 1.23/0,653
3. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.109.29 2 109.95 2 223.24 6.09/2,847
4. Štěpánková Vanda 1978 1 Dukla B.113.85 6 108.48 0 228.33 11.18/5,142
5. Hošková Kateřina 1985 1 USK Pha111.88 0 113.28 6 231.16 14.01/6,538
6. Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha121.34 2 116.31 0 239.65 22.50/10,434
7. Grossmannová Zdenka 1965 1 USK Pha122.51 0 121.41 0 243.92 26.77/12,331
8. Mašková Alena 1976 2 USK Pha124.13 4 125.26 0 253.39 36.24/16,728
9. Slováková Petra 1986 1 KK Opava119.32 4 120.08 10 253.40 36.25/16,725
10. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha106.28 4 142.02 6 258.30 41.15/19,022
11. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.127.46 8 114.85 0 250.31 33.16/15,320
12. Prskavcová Marcela 1965 1 USK Pha127.98 4 137.94 2 271.92 54.77/25,218
13. Pinkavová Marta 1986 2 Dukla B.147.22 2 125.26 6 280.48 63.33/29,216
14. Vybíralová Zuzana 1986 1 Olomouc136.05 10 127.11 8 281.16 64.01/29,514
15. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha130.78 2 149.73 2 284.51 67.36/31,012
16. Hodačová Michaela 1974 1 USK Pha129.76 4 147.42 4 285.18 68.03/31,310
17. Šmejkalová Šárka 1984 2 USK Pha124.90 52 120.94 8 305.84 88.69/40,89
18. Polívková Hana 1989 2 Blovice163.70 10 150.15 12 335.85 118.70/54,78
19. Kohlerová Renáta 1975 2 S.Žižkov141.13 58 135.71 6 340.84 123.69/57,07
20. Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB136.93 4 151.39 52 344.32 127.17/58,66
21. Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec140.67 20 133.87 60 354.54 137.39/63,35
22. Hojdová Gabriela 1978 2 Sláv.KV149.12 100 150.48 12 411.60 194.45/89,54
23. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha142.85 2 148.16 152 445.01 227.86/104,93
24. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec155.76 110 149.70 54 469.46 252.31/116,22
25. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky134.15 308 138.46 2 582.61 365.46/168,31
26. Dandová Anna 1988 2 Benátky139.31 156 128.82 208 632.13 414.98/191,10
27. Smijová Alice 1977 2 KK Opava140.14 262 217.37 162 781.51 564.36/259,90
  Stachová Pavlína 1986 1 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení