80 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě

25.06.2022   řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice).
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc07:50,93 0/88
2.1/DMMÍKA Hynek 2006 1 Soběslav08:03,0812.15/2,6136/0
3.2/DSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.08:06,1915.26/3,2128/0
4.3/DSCARDOSELLI Tomáš 2005 1 Boh.Pha08:10,7819.85/4,2120/0
5.4/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily08:11,3220.39/4,3116/0
6.5/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 1 Olomouc08:11,6820.75/4,40/80
7.6/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc08:15,1624.23/5,10/72
8.1/U23BROKEŠ Marek 2003 1 Postřelm08:20,9430.01/6,40/64
9.7/DSMRÁKA Jan 2004 1 Olomouc08:29,3738.44/8,20/56
10.2/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz08:31,4340.50/8,6112/0
11.3/DMKASPER Jakub 2007 2 Č.Kruml.08:33,3542.42/9,0108/0
12.8/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand08:38,5647.64/10,1104/0
13.9/DSGABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc08:45,9855.05/11,70/48
14.10/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand08:46,4555.52/11,8100/0
15.11/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.08:48,8257.89/12,396/0
16.4/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.08:51,2760.34/12,892/0
17.12/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc08:54,9964.06/13,60/44
18.5/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily08:57,3266.39/14,188/0
19.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí09:02,9572.02/15,30/40
20.6/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště09:05,4774.54/15,884/0
21.7/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto09:12,1781.24/17,380/0
22.13/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí09:12,8981.96/17,40/36
23.2/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně09:14,5783.65/17,876/0
24.14/DSPELIKÁN Václav 2005 2 Boh.Pha09:16,9586.02/18,372/0
25.3/ZSMARTIN Jakub 2009 2 Boh.Pha09:17,0686.13/18,368/0
26.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc09:17,4286.49/18,40/32
27.8/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily09:21,2790.34/19,264/0
28.9/DMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.09:21,6190.68/19,360/0
29.15/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.09:24,1993.26/19,856/0
30.10/DMVYBÍRAL Viktor 2007 2 KK Brno09:26,1395.20/20,20/28
31.11/DMKOT Michal 2006 2 Boh.Pha09:29,5298.59/20,952/0
32.12/DMTRNKA Tobiáš 2007 2 Litovel09:33,57102.65/21,80/24
33.13/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto09:42,14111.21/23,648/0
34.14/DMFRANZ Jakub 2007 3 Loko Plz09:42,46111.53/23,744/0
35.15/DMKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto09:42,89111.96/23,840/0
36.16/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice09:45,62114.69/24,436/0
37.17/DSPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand09:49,19118.26/25,132/0
38.5/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc09:51,03120.10/25,50/20
39.16/DMKASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc09:51,57120.65/25,60/16
40.18/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí09:57,26126.33/26,80/15
41.6/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.09:58,16127.23/27,031/0
42.7/ZSMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc09:59,26128.33/27,30/14
43.8/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz10:00,84129.91/27,630/0
44.9/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná10:06,89135.96/28,90/13
45.10/ZSPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha10:08,22137.29/29,229/0
46.19/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto10:11,53140.60/29,928/0
47.11/ZSRENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha10:12,06141.13/30,027/0
48.12/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.10:17,24146.31/31,126/0
49.13/ZSBOUŠKA David 2008 3 KK Brno10:17,28146.35/31,10/12
50.20/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno10:22,50151.57/32,20/11
51.1/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3 Boh.Pha10:24,23153.30/32,625/0
52.17/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto10:24,51153.58/32,624/0
53.18/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc10:47,21176.28/37,40/10
54.14/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha10:47,23176.30/37,423/0
55.19/DMŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha10:51,72180.79/38,422/0
56.20/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily10:56,59185.66/39,421/0
57.15/ZSČAMEK Petr 2009 3 Litovel11:01,74190.81/40,50/9
58.16/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha11:02,37191.44/40,720/0
59.2/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily11:10,92199.99/42,519/0
60.3/ZMFABIÁN Filip 2010 3 Boh.Pha11:10,93200.00/42,518/0
61.17/ZSHITHA Čeněk 2008 Č.Kruml.11:12,13201.20/42,717/0
62.4/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha11:14,96204.03/43,316/0
63.5/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně11:15,97205.04/43,515/0
64.18/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí11:16,59205.66/43,70/8
65.6/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno11:19,81208.88/44,40/7
66.7/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha11:20,56209.63/44,514/0
67.21/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.11:24,02213.09/45,213/0
68.19/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.11:26,06215.13/45,712/0
69.8/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc11:28,16217.23/46,10/6
70.20/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc11:28,76217.83/46,30/5
71.9/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov11:29,67218.74/46,411/0
72.10/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily11:38,86227.93/48,410/0
73.11/ZMBOTEK Dominik 2011 Olomouc11:44,60233.67/49,60/4
74.12/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno11:48,34237.41/50,40/3
75.13/ZMFRANZ Tadeáš 2010 Loko Plz11:48,48237.55/50,49/0
76.14/ZMŠTURC Filip 2010 Semily11:49,52238.59/50,78/0
77.21/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 Č.Kruml.11:51,34240.41/51,17/0
78.21/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto11:53,66242.73/51,56/0
79.15/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha11:55,99245.06/52,05/0
80.16/ZMKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz11:56,37245.44/52,14/0
81.22/ZSLEV Ondřej 2008 Trutnov12:05,74254.81/54,13/0
82.17/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 3 Trutnov12:08,05257.12/54,62/0
83.18/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc12:08,09257.16/54,60/2
84.22/DMLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.12:09,38258.45/54,91/0
85.19/ZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha12:12,25261.32/55,50/0
86.20/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc12:17,48266.55/56,60/1
87.23/DMHRSTKA Jaromír 2007 Pardub.12:26,85275.92/58,60/0
88.24/DMTALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.12:32,70281.77/59,80/0
89.21/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí12:48,99298.06/63,30/0
90.22/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc13:00,31309.38/65,70/0
91.23/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto13:02,56311.63/66,20/0
92.24/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc13:14,27323.34/68,70/0
93.25/DMKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.13:17,82326.89/69,40/0
94.25/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.13:20,97330.04/70,10/0
95.23/ZSLANG Sebastián 2008 Vys.Mýto13:21,91330.98/70,30/0
96.26/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.13:23,81332.88/70,70/0
97.27/ZMJANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto17:11,23560.30/119,00/0
  JANEČEK Jáchym 2007 OlomoucDNS 0/0
  MYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.DNS 0/0
  HOVORKA Dominik 2009 3 Pardub.DNS 0/0
  RUTAR Martin 2003 2 VS DesnáDNS 0/0
Oddíl