MČR dorostu ve slalomu

17.09.2005   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Kudějová Kateřina, 1990, USK Pha Kudějová Kateřina 1990 2 USK Pha113.85 0 111.39 0 225.24  -
2. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.114.79 8 107.36 0 230.15 4.91/2,2-
3. Ornstová Eva 1989 2 L.Žatec116.52 0 111.77 2 230.29 5.05/2,2-
4. Urbanová Miroslava 1988 2 Benátky113.15 2 114.15 6 235.30 10.06/4,5-
5. Smažíková Markéta 1988 2 L.Žatec115.64 2 118.47 2 238.11 12.87/5,7-
6. Dandová Anna 1988 2 Benátky117.89 0 121.29 0 239.18 13.94/6,2-
7. Maršáková Eliška 1989 2 Č.Lípa119.84 8 115.09 2 244.93 19.69/8,7-
8. Janoušková Eva 1990 2 USK Pha120.41 2 125.03 0 247.44 22.20/9,9-
9. Polívková Hana 1989 2 Blovice120.60 6 120.06 2 248.66 23.42/10,4-
10. Tunková Kristýna 1988 2 Jablonec129.75 0 123.80 4 257.55 32.31/14,3-
11. Vránová Linda 1989 2 Olomouc131.54 2 122.58 4 260.12 34.88/15,5-
12. Zástěrová Anna 1989 2 So Písek140.99 2 126.45 4 273.44 48.20/21,4-
13. Bustová Anna 1992 2 USK Pha137.38 4 132.90 0 274.28 49.04/21,8-
14. Hrabalová Ivana 1990 2 Olomouc138.10 4 134.38 0 276.48 51.24/22,7-
15. Bičovská Jana 1987 2 Ostrava134.67 8 134.41 0 277.08 51.84/23,0-
16. Hamplová Štěpánka 1988 2 Boh.Pha140.70 4 135.05 2 281.75 56.51/25,1-
17. Zástěrová Pavlína 1993 2 So Písek135.79 0 148.14 2 285.93 60.69/26,9-
18. Vojtová Veronika 1990 2 Ot.Strak114.36 0 116.99 56 287.35 62.11/27,6-
19. Brádková Alice 1988 2 Roudnice130.47 2 159.78 2 294.25 69.01/30,6-
20. Vojtěchovská Kateřin 1990 2 Olomouc145.78 6 142.48 4 298.26 73.02/32,4-
21. Šedivá Kateřina 1989 2 Č.Lípa151.14 8 131.88 10 301.02 75.78/33,6-
22. Kudějová Kristýna 1988 2 USK Pha129.48 54 122.29 4 309.77 84.53/37,5-
23. Polesná Jitka 1990 3 Loko Plz147.60 4 161.65 0 313.25 88.01/39,1-
24. Dvořáková Hana 1990 3 SK VS ČB144.51 12 163.15 12 331.66 106.42/47,2-
25. Hamplová Eva 1992 2 Boh.Pha148.21 56 136.01 0 340.22 114.98/51,0-
26. Zýková Barbora 1990 3 ČSAD Plz148.07 52 148.70 4 352.77 127.53/56,6-
27. Zimová Marie 1992 2 Roudnice148.10 60 148.59 2 358.69 133.45/59,2-
28. Pártlová Andrea 1988 2 Č.Kruml.205.19 52 137.63 6 400.82 175.58/78,0-
29. Pavelcová Eliška 1989 3 SK VS ČB170.00 54 178.90 6 408.90 183.66/81,5-
30. Drahozalová Jana 1990 2 Roudnice120.79 108 140.77 58 427.56 202.32/89,8-
31. Tihelková Zuzana 1990 3 Olomouc189.71 52 191.40 0 433.11 207.87/92,3-
32. Váchová Barbora 1988 2 SK VS ČB119.58 2 121.13 200 442.71 217.47/96,6-
33. Herzánová Vendula 1988 3 Olomouc189.16 112 184.18 104 589.34 364.10/161,6-
34. Hlinková Kateřina 1988 3 SKP HK171.73 154 163.12 110 598.85 373.61/165,9-
35. Krejčová Sylva 1989 3 SK VS ČB159.83 8 216.60 250 634.43 409.19/181,7-
36. Kozohorská Alžběta 1990 3 Roztoky173.87 156 233.11 106 668.98 443.74/197,0-
  Hájkova Michaela 1988 2 KK Opava153.06 58 0.00 0  -
  Švehlová Leona 1989 3 Č.Kruml.0.00 206 0.00 0  -
  Fišerová Lenka 1988 3 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0  -
  Vanyšová Andrea 1987 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení