2.NKZ, 2.ČP juniorů

04.05.2008   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha104.42 2 99.09 0 205.51 75
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice103.42 0 103.74 0 207.161.65/0,875
3.2/DSVOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha103.82 4 100.07 0 207.892.38/1,268
4.1/DMBUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha105.16 2 105.60 0 212.767.25/3,568
5. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice109.41 4 103.81 0 217.2211.71/5,762
6.2/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek107.83 2 108.00 0 217.8312.32/6,057
7. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky114.47 0 107.16 0 221.6316.12/7,857
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha108.86 4 107.50 2 222.3616.85/8,253
9.3/DMHAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.107.15 6 109.05 2 224.2018.69/9,153
10.2/ZSWOLFFHARDT Viktoria 1994 2 KVSPísek117.80 2 106.87 0 226.6721.16/10,349
11.3/DSDRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice110.43 4 109.94 6 230.3724.86/12,146
12.4/DSJANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha117.18 0 113.94 0 231.1225.61/12,543
13. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha115.74 0 116.35 0 232.0926.58/12,940
14.4/DMSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha114.97 0 115.96 2 232.9327.42/13,340
15.5/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava118.10 0 113.83 2 233.9328.42/13,837
16.3/ZSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava115.86 2 112.68 4 234.5429.03/14,135
17. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.117.32 2 115.16 2 236.4830.97/15,133
18.5/DSZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy119.20 4 115.62 4 242.8237.31/18,231
19.6/DMJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí125.25 4 118.32 4 251.5746.06/22,429
20.6/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Roztoky120.69 2 129.58 0 252.2746.76/22,827
21. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn127.99 4 115.43 8 255.4249.91/24,325
22.7/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa129.00 4 123.83 4 260.8355.32/26,923
23. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice138.26 6 121.39 4 269.6564.14/31,221
24.8/DMZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice112.03 2 112.16 52 278.1972.68/35,419
25. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc132.78 4 144.87 0 281.6576.14/37,017
26.9/DMBENDOVÁ Marie 1992 3 Roudnice124.60 0 117.72 52 294.3288.81/43,215
27.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava132.57 50 110.03 2 294.6089.09/43,414
28.10/DMJANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB116.51 4 123.36 56 299.8794.36/45,913
29.1/ZMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava157.99 2 143.32 0 303.3197.80/47,612
30.2/ZMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava169.78 4 143.42 2 319.20113.69/55,311
31.11/DMVEČERKOVÁ Nina 1992 3 SKVeselí136.72 56 161.32 54 408.04202.53/98,510
32.3/ZMBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava152.92 58 160.27 102 473.19267.68/130,39
33.4/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava120.11 2 0.00 999 1 121.11 8
34.12/DMKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc0.00 999 167.73 114 1 280.73 7
  TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice0.00 0 0.00 0 20 000.00 0
Oddíl

Historie procházení