3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu

31.05.2008   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSVOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha107.82 6 114.29 4 232.11 75
2.2/DSKUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha114.71 6 113.05 0 233.761.65/0,775
3. GROENEVELD Jessica 2000 CAN116.42 6 117.56 4 243.9811.87/5,10
4.1/DMHAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.122.85 2 118.07 2 244.9212.81/5,575
5. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky124.31 0 118.84 2 245.1513.04/5,668
6.2/DMBUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha119.06 6 120.51 8 253.5721.46/9,262
7. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha128.07 6 118.64 6 258.7126.60/11,557
8.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice131.27 4 121.70 4 260.9728.86/12,457
9.3/DMZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek123.08 2 136.58 6 267.6635.55/15,353
10. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha130.76 4 131.29 8 274.0541.94/18,153
11.2/ZSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 KK Opava143.90 6 131.69 2 283.5951.48/22,253
12.4/DMZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice140.44 8 134.70 4 287.1455.03/23,749
13.5/DMSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2 USK Pha148.03 12 128.82 2 290.8558.74/25,346
14. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha129.57 12 141.37 14 296.9464.83/27,943
15.3/DSZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy147.03 4 144.98 2 298.0165.90/28,440
16. MAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha144.42 12 141.81 2 300.2368.12/29,337
17. TAYLER Kathleen 2000 CAN128.55 8 147.00 20 303.5571.44/30,80
18.3/ZSWOLFFHARDT Viktoria 1994 2 KVSPísek122.25 8 121.87 52 304.1272.01/31,035
19.6/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava143.61 6 144.11 12 305.7273.61/31,733
20. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc156.63 10 137.28 6 309.9177.80/33,531
21.4/DSDRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice131.94 56 121.70 8 317.6485.53/36,829
22. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha133.96 50 133.22 6 323.1891.07/39,227
23. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice135.21 10 125.56 56 326.7794.66/40,825
24. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn159.39 8 162.68 4 334.07101.96/43,923
25.7/DMJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 SKVeselí177.55 14 137.46 10 339.01106.90/46,121
26.8/DMJANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB156.17 10 180.20 2 348.37116.26/50,119
27.1/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava146.02 58 147.53 4 355.55123.44/53,217
28. JULL Louise 2000 NZL146.14 6 150.97 58 361.11129.00/55,60
29.9/DMBENDOVÁ Marie 1992 3 Roudnice164.75 6 202.08 6 378.83146.72/63,215
30.10/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa146.34 14 169.28 54 383.62151.51/65,314
31.5/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Roztoky158.79 62 177.17 4 401.96169.85/73,213
32.11/DMVEČERKOVÁ Nina 1992 3 SKVeselí179.67 66 181.32 4 430.99198.88/85,712
33.6/DSKOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky186.89 12 179.00 54 431.89199.78/86,111
34. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.118.01 4 159.19 156 437.20205.09/88,410
35.7/DSŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice189.55 54 187.83 10 441.38209.27/90,29
36. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.180.26 4 211.28 52 447.54215.43/92,88
37.4/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava174.34 56 202.80 60 493.14261.03/112,57
38.8/DSDVOŘÁKOVÁ Hana 1990 3 SK VS ČB196.29 260 171.81 12 640.10407.99/175,86
Oddíl

Historie procházení