4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu

01.06.2008   USD Roudnice
ředitel: Pavel Hek   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.115.40 0 111.55 0 226.95 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.116.32 0 110.85 0 227.170.22/0,175
3.1/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí115.41 0 115.12 0 230.533.58/1,675
4.2/DSHERINK Jiří 1990 1 Olomouc112.44 2 121.72 0 236.169.21/4,168
5.1/DMŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha122.26 0 113.24 4 239.5012.55/5,568
6.2/DMBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc113.80 0 125.38 2 241.1814.23/6,362
7.3/DSVLČEK Jan 1990 2+ USK Pha114.98 0 129.69 0 244.6717.72/7,857
8.4/DSKARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.113.99 0 129.41 2 245.4018.45/8,153
9.3/DMPEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy118.93 0 126.97 2 247.9020.95/9,249
10.5/DSMORKES Jan 1990 2+ KVS HK121.96 2 122.59 6 252.5525.60/11,346
11. DAWSON James 2000 NZL128.49 4 123.60 0 256.0929.14/12,80
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy128.80 6 123.07 0 257.8730.92/13,643
13. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa127.06 0 127.26 4 258.3231.37/13,840
14. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov133.13 4 126.71 0 263.8436.89/16,337
15. JANOUŠEK Milan 1988 2+ USK Pha132.46 0 130.71 2 265.1738.22/16,835
16.1/VMŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.127.20 4 134.17 2 267.3740.42/17,833
17. INDRUCH Jaromír 1976 2+ KVS HK138.68 2 129.85 2 272.5345.58/20,133
18.4/DMHOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn141.68 4 123.77 6 275.4548.50/21,431
19. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.136.56 4 140.88 0 281.4454.49/24,029
20.5/DMŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy144.04 0 143.31 6 293.3566.40/29,327
21.6/DSKOČÍ Martin 1991 3 Klášter.152.93 4 136.03 2 294.9668.01/30,025
22.1/ZSCEPEK Marek 1994 2 KVSPísek142.41 0 163.40 2 307.8180.86/35,623
23.7/DSVOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.152.02 6 144.85 6 308.8781.92/36,121
24.8/DSJÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.110.86 4 143.27 54 312.1385.18/37,519
25. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn127.18 58 128.34 2 315.5288.57/39,017
26. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek156.73 8 174.11 6 344.84117.89/51,917
27. KUŘINA Jiří 1985 2 SKVeselí163.51 12 163.75 10 349.26122.31/53,915
28.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava158.10 52 154.51 4 368.61141.66/62,414
29.9/DSHUNEŠ Karel 1990 2 KVS HK177.71 8 150.57 58 394.28167.33/73,713
30.6/DMZVERKA Petr 1993 3 Horš.Týn152.99 14 179.85 62 408.84181.89/80,112
31. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy152.54 2 146.83 150 451.37224.42/98,911
32. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus135.67 202 134.00 0 471.67244.72/107,810
33.7/DMEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha219.71 56 197.57 6 479.28252.33/111,29
34. KUNA Alois 1988 2+ SK VS ČB138.11 350 121.04 0 609.15382.20/168,48
35.8/DMREJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK182.11 60 196.65 258 696.76469.81/207,07
36.3/ZSBOTH Ondřej 1994 3 Horš.Týn196.93 354 164.99 206 921.92 6
37.9/DMMÜLLER Vojta 1993 3 Horš.Týn266.33 360 0.00 0 1625.33 0
  JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0 1998.00 0
  MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0 1998.00 0
  HÖTZEL Karel 1991 2 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 1998.00 0
  MATĚJÁK Petr 1973 2 Klášter.0.00 0 0.00 0 1998.00 0
Oddíl

Historie procházení