2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu

13.05.2007   USD Troja
ředitel: Milan Říha   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Slováková Petra 1986 1 USK Pha115.91 2 117.90 4 239.81  60
2. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha121.74 4 114.16 2 241.90 2.09/0,960
3. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.118.60 4 118.49 4 245.09 5.28/2,260
4. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha117.67 4 119.83 4 245.50 5.69/2,460
5. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB122.22 0 123.41 2 247.63 7.82/3,360
6. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha128.83 4 117.60 2 252.43 12.62/5,353
7. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.122.67 2 128.42 0 253.09 13.28/5,553
8. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy125.13 4 121.89 4 255.02 15.21/6,347
9. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha126.01 2 125.75 2 255.76 15.95/6,747
10. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha129.61 4 123.39 2 259.00 19.19/8,042
11. Benešová Martina 1986 2+ Sušice127.64 4 125.21 4 260.85 21.04/8,842
12. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek129.56 2 131.16 0 262.72 22.91/9,638
13. Dandová Anna 1988 2+ Benátky132.99 2 127.19 2 264.18 24.37/10,234
14. Polívková Hana 1989 2+ Blovice138.31 0 128.19 4 270.50 30.69/12,831
15. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha138.83 4 125.06 4 271.89 32.08/13,428
16. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha131.56 6 125.97 10 273.53 33.72/14,125
17. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha133.18 0 138.51 2 273.69 33.88/14,122
18. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc133.66 6 134.39 0 274.05 34.24/14,322
19. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV134.13 8 131.87 2 276.00 36.19/15,122
20. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa128.36 6 136.61 8 278.97 39.16/16,320
21. Mašková Alena 1976 2 USK Pha137.77 0 137.74 4 279.51 39.70/16,618
22. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice135.20 6 139.52 0 280.72 40.91/17,116
23. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.153.17 2 125.49 4 284.66 44.85/18,714
24. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec131.37 8 138.73 8 286.10 46.29/19,312
25. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.137.16 2 149.96 4 293.12 53.31/22,210
26. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK146.92 8 138.34 6 299.26 59.45/24,89
27. Foltysová Denisa 1993 2 KK Opava152.18 6 139.68 4 301.86 62.05/25,98
28. Zýková Barbora 1990 2 ČSAD Plz148.73 8 140.59 6 303.32 63.51/26,57
29. Galušková Karolína 1995 2 Sušice149.87 0 152.77 6 308.64 68.83/28,76
30. Pokorná Iva 1985 2 SK VS ČB145.98 8 150.17 8 312.15 72.34/30,25
31. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice127.90 6 131.87 50 315.77 75.96/31,74
32. Bendová Marie 1992 2 Roudnice152.65 0 160.62 12 325.27 85.46/35,63
33. Jordánová Pavlína 1992 2 SKVeselí148.29 10 162.08 56 376.37 136.56/56,92
34. Jančová Monika 1992 3 Vlašim146.40 4 174.42 104 428.82 189.01/78,81
35. Bičovská Jana 1987 2 Olomouc151.16 10 0.00 999 1160.16  0
36. Nováčková Karolina 1978 2 Hubertus156.27 6 0.00 999 1161.27  0
37. Šedivá Kateřina 1989 2 Č.Lípa162.44 2 0.00 999 1163.44  0
38. Valíková Barbora 1994 2 KK Opava166.68 2 0.00 999 1167.68  0
39. Koušová Tereza 1992 3 USK Pha165.26 4 0.00 999 1168.26  0
40. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.117.87 54 0.00 999 1170.87  0
41. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.128.29 50 0.00 999 1177.29  0
42. Šrámková Michaela 1991 3 Sušice173.41 18 0.00 999 1190.41  0
43. Večerková Nina 1992 2 SKVeselí182.14 12 0.00 999 1193.14  0
44. Sušánková Markéta 1992 3 USK Pha154.38 54 0.00 999 1207.38  0
45. Větrovská Aneta 1993 3 USK Pha171.70 58 0.00 999 1228.70  0
46. Dvořáková Hana 1990 3 SK VS ČB188.41 52 0.00 999 1239.41  0
47. Štěpánová Tereza 1986 2 SK VS ČB183.31 62 0.00 999 1244.31  0
48. Krejčová Kristýna 1991 3 Roztoky176.89 106 0.00 999 1281.89  0
49. Mrůzková Kateřina 1995 3 KK Opava199.88 110 0.00 999 1308.88  0
50. Klementová Silvie 1994 3 L.Žatec180.84 204 0.00 999 1383.84  0
  Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.0.00 0 0.00 0  0
Oddíl

Historie procházení