4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD

03.06.2007   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha92.83 0 87.94 2 182.77  75
2. Mašek Jan 1978 MT USK Pha93.05 0 91.44 0 184.49 1.72/0,975
3. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.91.64 0 91.65 4 187.29 4.52/2,575
4. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.94.42 2 94.46 4 194.88 12.11/6,675
5. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.95.94 4 93.50 2 195.44 12.67/6,975
6. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.99.62 2 96.77 0 198.39 15.62/8,575
7. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha98.30 4 94.93 8 205.23 22.46/12,375
8. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.103.06 2 100.13 2 207.19 24.42/13,475
9. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.103.43 2 98.84 6 210.27 27.50/15,075
10. Busta Jan 1989 1 USK Pha103.34 8 101.40 2 214.74 31.97/17,568
11. Karásek Petr 1986 1 USK Pha95.06 6 114.68 2 217.74 34.97/19,168
12. Herink Jiří 1990 1 Olomouc102.56 6 108.81 4 221.37 38.60/21,168
13. Říha Martin 1992 2+ USK Pha113.48 2 107.57 2 225.05 42.28/23,168
14. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov112.02 0 113.53 4 229.55 46.78/25,662
15. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn111.17 8 101.25 10 230.42 47.65/26,157
16. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK112.96 8 102.86 8 231.82 49.05/26,853
17. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez.124.91 2 112.05 2 240.96 58.19/31,853
18. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc117.03 4 113.94 8 242.97 60.20/32,949
19. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK126.68 4 109.84 6 246.52 63.75/34,946
20. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.127.07 4 112.39 8 251.46 68.69/37,643
21. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha118.65 2 127.05 4 251.70 68.93/37,743
22. Jordán František 1991 2+ SKVeselí125.88 10 114.27 4 254.15 71.38/39,143
23. Pořádek Milan 1986 2 SK VS ČB124.57 4 130.77 8 267.34 84.57/46,340
24. Cuc Michal 1977 2 Tech.Pha119.60 8 128.00 12 267.60 84.83/46,437
25. Weber Oldřich 1987 2 SK VS ČB111.46 12 137.65 14 275.11 92.34/50,535
26. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK129.97 18 115.60 12 275.57 92.80/50,833
27. Najman Martin 1972 2 Kralupy143.52 6 126.17 0 275.69 92.92/50,831
28. Huneš Karel 1990 2 KVS HK132.15 8 128.53 10 278.68 95.91/52,529
29. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn137.68 14 122.79 6 280.47 97.70/53,527
30. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK129.75 6 139.16 10 284.91 102.14/55,925
31. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy132.53 2 154.50 2 291.03 108.26/59,223
32. Johanides Milan 1975 2 Kralupy144.97 10 135.81 4 294.78 112.01/61,321
33. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus121.29 6 119.44 56 302.73 119.96/65,619
34. Peřina Vít 1989 2 Č.Lípa166.87 10 118.94 8 303.81 121.04/66,217
35. Šeba Patrik 1992 2 Kralupy156.86 18 133.12 0 307.98 125.21/68,515
36. Božek Radim 1992 2+ Olomouc137.26 8 116.90 62 324.16 141.39/77,414
37. Mrůzek Jakub 1995 3 KK Opava154.16 14 166.05 10 344.21 161.44/88,313
38. Jonáš Vojtěch 1990 2 KVS HK145.57 60 127.32 12 344.89 162.12/88,712
39. Vadlejch Jan 1989 3 Sušice172.93 20 161.18 20 374.11 191.34/104,711
40. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV125.03 162 104.35 2 393.38 210.61/115,210
41. Volák Jaroslav 1990 3 Klášter.169.35 58 177.45 8 412.80 230.03/125,99
42. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa124.71 110 122.33 56 413.04 230.27/126,08
43. HÖtzel Karel 1991 2 Horš.Týn161.09 114 129.73 10 414.82 232.05/127,07
44. Šimůnek Antonín 1990 3 Horš.Týn182.60 6 154.11 118 460.71 277.94/152,16
45. Kočí Martin 1991 3 Klášter.190.60 164 183.71 20 558.31 375.54/205,55
46. Cepek Marek 1994 3 KVSPísek158.50 260 148.82 6 573.32 390.55/213,74
47. Kopička Ondřej 1989 3 KK Opava146.95 10 0.00 999 1155.95  3
48. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.113.89 60 0.00 999 1172.89  2
49. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha117.97 58 0.00 999 1174.97  1
50. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha111.67 104 0.00 999 1214.67  0
  Ebel Matyáš 1992 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 1998.00  0
  Jančar David 1974 2+ USK Pha0.00 0 0.00 0  0
  Rašek Michal 1977 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  0
  Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.0.00 0 0.00 0  0
  Pavlík Radek 1992 3 VSDK0.00 0 0.00 0  0
  Šťastný Jan 1970 2 Obal Pce0.00 0 0.00 0  0
Oddíl