1.Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod ve slalomu - Trnávka

14.04.2012   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Kneblová Hana
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.104.65 0 99.54 0 99.54 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha108.79 0 99.76 2 101.762.22/2,268
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha101.86 4 101.99 2 103.994.45/4,562
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.102.34 2 105.77 0 105.776.23/6,357
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.108.90 2 106.79 2 108.799.25/9,353
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.109.09 6 109.86 2 111.8612.32/12,449
7. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha101.61 2 106.04 6 112.0412.50/12,646
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.06 0 108.94 4 112.9413.40/13,543
9. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.93 2 105.82 8 113.8214.28/14,340
10. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja119.19 2 121.36 2 123.3623.82/23,937
11. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha111.91 156 109.18 0 109.189.64/9,735
12. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.118.82 152 111.87 4 115.8716.33/16,433
13. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB119.13 4 131.48 156 123.1323.59/23,731
14. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.123.68 2 123.28 0 123.2823.74/23,829
15. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB134.40 8 120.10 8 128.1028.56/28,727
16. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB126.54 6 135.67 158 132.5433.00/33,225
17. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava124.80 8 123.46 54 132.8033.26/33,423
18. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha123.07 104 125.52 10 135.5235.98/36,121
19. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy134.48 54 126.55 12 138.5539.01/39,219
20. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava131.15 104 130.42 10 140.4240.88/41,117
21. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha128.50 12 119.72 106 140.5040.96/41,115
22. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy136.61 56 139.39 6 145.3945.85/46,114
23. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV129.52 112 138.16 8 146.1646.62/46,813
24. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK137.91 110 143.00 4 147.0047.46/47,712
25. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn134.02 16 120.47 152 150.0250.48/50,711
26. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn128.43 106 138.33 18 156.3356.79/57,110
27. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB114.86 52 116.15 104 166.8667.32/67,69
28. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha113.52 54 120.53 104 167.5267.98/68,38
29. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha133.82 150 125.24 54 179.2479.70/80,17
30. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.128.55 52 124.08 62 180.5581.01/81,46
31. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha126.01 56 128.60 58 182.0182.47/82,95
32. JANČAR David 1974 2+ USK Pha128.32 54 126.50 158 182.3282.78/83,24
33. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov130.38 56 127.49 108 186.3886.84/87,23
34. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha132.80 158 130.70 60 190.7091.16/91,62
35. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja115.33 106 144.21 60 204.21104.67/105,21
36. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
37. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl