3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné

21.04.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha88.27 0 84.64 2 86.64 75
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha86.30 4 87.14 0 87.140.50/0,668
3. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.88.77 0 88.11 0 88.111.47/1,762
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha89.35 2 88.56 0 88.561.92/2,257
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.89.44 0 90.88 0 90.884.24/4,953
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha91.09 2 92.34 0 92.345.70/6,649
7. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.92.97 4 94.51 0 94.517.87/9,146
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.88.71 0 92.69 2 94.698.05/9,343
9. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha93.43 4 91.63 4 95.638.99/10,440
10. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha92.61 4 94.66 10 104.6618.02/20,837
11. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.94.48 4 89.24 4 93.246.60/7,635
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha92.86 6 95.02 2 97.0210.38/12,033
13. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha99.59 60 97.52 2 99.5212.88/14,931
14. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV111.80 54 97.52 2 99.5212.88/14,929
15. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha99.65 2 109.95 10 101.6515.01/17,327
16. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.99.17 6 94.29 8 102.2915.65/18,125
17. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.105.04 4 96.67 6 102.6716.03/18,523
18. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB109.15 6 98.12 6 104.1217.48/20,221
19. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava111.35 10 102.53 2 104.5317.89/20,619
20. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB103.92 154 99.62 6 105.6218.98/21,917
21. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha105.50 4 105.66 0 105.6619.02/22,015
22. HOJDA Jakub 1993 1 Horš.Týn109.07 6 101.69 4 105.6919.05/22,014
23. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha122.32 208 103.81 2 105.8119.17/22,113
24. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja107.01 210 99.42 8 107.4220.78/24,012
25. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB92.90 354 99.58 8 107.5820.94/24,211
26. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava106.45 100 104.10 4 108.1021.46/24,810
27. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy100.71 10 104.69 156 110.7124.07/27,89
28. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy109.00 8 102.10 10 112.1025.46/29,48
29. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.108.98 4 102.51 18 112.9826.34/30,47
30. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov128.46 108 109.40 4 113.4026.76/30,96
31. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB117.83 10 107.55 8 115.5528.91/33,45
32. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha112.12 4 120.95 12 116.1229.48/34,04
33. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn104.38 16 112.02 62 120.3833.74/38,93
34. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK132.52 6 118.03 4 122.0335.39/40,82
35. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja102.09 58 106.94 56 160.0973.45/84,81
36. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc113.20 162 125.96 56 181.9695.32/110,00
37. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB112.52 208 141.39 56 197.39110.75/127,80
38. MILLER Jan 1968 2+ Turnov154.01 166 138.49 210 320.01233.37/269,40
39. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl