3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné

21.04.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub, 1990, Dukla B. JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
96.66 4 93.25 0 93.25 60
2. VOLF Jaroslav, 1979, Dukla B. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej, 1979, Dukla B. ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
95.65 6 92.70 2 94.701.45/1,653
3. KAŠPAR Jonáš, 1991, Dukla B. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek, 1992, Dukla B. ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
103.16 4 95.97 2 97.974.72/5,147
4. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
USK Pha
103.02 0 98.85 0 98.855.60/6,042
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
USK Pha
USK Pha
101.51 6 99.95 0 99.956.70/7,238
6. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
115.08 6 101.06 4 105.0611.81/12,734
7. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
102.54 8 103.12 2 105.1211.87/12,731
8. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
97.12 2 101.12 8 109.1215.87/17,028
9. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
118.06 12 114.27 0 114.2721.02/22,525
10. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
1 USK Pha
USK Pha
117.60 6 122.11 202 324.11230.86/247,622
11. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
108.22 54 102.61 8 110.6117.36/18,620
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomir
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
112.01 122 113.69 4 117.6924.44/26,218
13. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
130.92 16 110.20 8 118.2024.95/26,816
14. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
115.52 58 113.96 6 119.9626.71/28,614
15. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
124.89 64 122.29 6 128.2935.04/37,612
16. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
114.46 104 117.92 12 129.9236.67/39,310
17. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
123.67 8 125.79 12 131.6738.42/41,29
18. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
125.75 14 126.49 122 139.7546.50/49,98
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
133.35 22 131.80 104 155.3562.10/66,67
20. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
153.10 18 158.89 14 171.1077.85/83,56
21. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
128.06 62 113.21 60 173.2179.96/85,75
22. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
116.77 60 116.72 110 176.7783.52/89,64
23. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
1 Horš.Týn
Horš.Týn
121.62 112 122.43 60 182.4389.18/95,63
24. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
136.83 112 143.91 60 203.91110.66/118,72
25. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
150.75 204 156.05 64 220.05126.80/136,01
26. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
161.51 220 139.77 114 253.77160.52/172,10
27. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
28. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl