3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné

21.04.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha85.36 4 80.62 0 80.62 75
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha83.78 2 81.41 0 81.410.79/1,068
3. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha85.70 2 80.51 2 82.511.89/2,362
4. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha84.83 2 80.67 2 82.672.05/2,557
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.87.85 2 83.36 0 83.362.74/3,453
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.89.09 0 81.88 2 83.883.26/4,049
7. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.82.84 4 82.02 2 84.023.40/4,246
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec85.53 2 85.45 0 85.454.83/6,043
9. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.86.92 4 84.34 2 86.345.72/7,140
10. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha84.75 0 85.29 6 91.2910.67/13,237
11. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha83.50 8 82.06 0 82.061.44/1,835
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus88.31 6 87.80 0 87.807.18/8,933
13. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha96.28 106 88.71 0 88.718.09/10,031
14. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec91.55 4 90.01 0 90.019.39/11,629
15. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.78 60 88.60 2 90.609.98/12,427
16. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha87.13 4 92.16 8 91.1310.51/13,025
17. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha94.82 0 91.24 0 91.2410.62/13,223
18. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha88.45 4 85.93 6 91.9311.31/14,021
19. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.96.04 6 92.56 0 92.5611.94/14,819
20. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod90.79 2 91.67 4 92.7912.17/15,117
21. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.91.94 2 101.88 4 93.9413.32/16,515
22. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha87.44 10 90.44 4 94.4413.82/17,114
23. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.62 2 92.44 2 94.4413.82/17,113
24. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.103.57 8 96.10 0 96.1015.48/19,212
25. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus99.17 4 94.74 2 96.7416.12/20,011
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.89 4 94.97 2 96.9716.35/20,310
27. URBAN Tomáš 1994 2+ KK Opava98.21 2 96.43 2 98.4317.81/22,19
28. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava97.03 52 96.44 2 98.4417.82/22,18
29. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava99.34 0 99.64 2 99.3418.72/23,27
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.93.09 102 91.67 8 99.6719.05/23,66
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy94.36 6 94.68 52 100.3619.74/24,55
32. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.97.53 4 98.51 4 101.5320.91/25,94
33. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus97.53 4 98.70 204 101.5320.91/25,93
34. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí101.45 8 101.17 2 103.1722.55/28,02
35. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB87.87 24 99.53 6 105.5324.91/30,91
36. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB101.45 10 91.44 16 107.4426.82/33,30
37. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
38. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
39. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl