Písecké slalomy

13.06.2009-14.06.2009   slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
ředitel: Pavel Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna st.
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy90.40 2 90.30 0 90.30 -
2.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB92.10 0 93.20 0 92.101.80/2,0-
3. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice93.90 2 94.10 0 94.103.80/4,2-
4.2/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy95.70 2 94.20 0 94.203.90/4,3-
5. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha95.30 0 96.40 2 95.305.00/5,5-
6. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn95.60 0 96.20 2 95.605.30/5,9-
7. LAGNEROVÁ Lenka 1985 3 Olomouc99.80 0 98.00 0 98.007.70/8,5-
8.1/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB98.70 0 101.60 2 98.708.40/9,3-
9. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.99.50 0 99.40 0 99.409.10/10,1-
10. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky102.20 0 103.50 0 102.2011.90/13,2-
11.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav102.90 0 104.20 2 102.9012.60/14,0-
12. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň104.90 0 119.20 0 104.9014.60/16,2-
13. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz108.80 0 108.20 0 108.2017.90/19,8-
14. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník109.30 2 109.00 0 109.0018.70/20,7-
15.2/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor112.10 0 109.80 2 111.8021.50/23,8-
16.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.112.50 0 113.30 0 112.5022.20/24,6-
17.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň113.90 0 109.20 4 113.2022.90/25,4-
18. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus123.70 4 114.80 2 116.8026.50/29,3-
19.3/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy123.30 2 119.70 0 119.7029.40/32,6-
20.2/DMVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky128.10 2 134.20 2 130.1039.80/44,1-
21.1/ZSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 0 Č.Kruml.141.90 0 133.20 0 133.2042.90/47,5-
22.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB166.90 8 128.40 6 134.4044.10/48,8-
23.3/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice135.10 10 135.20 4 139.2048.90/54,2-
24.3/VMSKOŘEPOVÁ Kamila 1973 0 Č.Kruml.137.40 6 138.60 2 140.6050.30/55,7-
25.4/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.188.70 0 165.30 4 169.3079.00/87,5-
26.4/DSLISKOVSKÁ Iva 1992 0 KVSPísek210.50 66 267.40 206 276.50186.20/206,2-
27.3/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha142.40 416 281.00 208 489.00398.70/441,5-
28.5/ZMBŘEHOVSKÁ Veronika 1998 0 VS Tábor222.40 354 204.20 352 556.20465.90/515,9-
 1/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha126.10 2 125.60 2 127.60 -
 2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.140.80 6 136.10 2 138.10 -
 3/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha138.60 2 136.20 2 138.20 -
 4/PZŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB208.80 2 156.50 6 162.50 -
 5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek249.20 110 215.80 56 271.80 -
 6/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.216.00 58 211.70 114 274.00 -
 7/PZHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.80.90 750 72.30 606 678.30 -
 8/PZVAVŘÍKOVÁ Elen 2002 0 Horš.Týn198.90 706 137.40 700 837.40 -
 9/PZŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 00.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl

Historie procházení