Písecké slalomy

13.06.2009-14.06.2009   slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
ředitel: Pavel Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna st.
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy93.00 0 91.10 0 91.10 -
2. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha95.30 0 93.00 0 93.001.90/2,1-
2.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB96.00 4 93.00 0 93.001.90/2,1-
4. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice94.20 2 94.00 0 94.002.90/3,2-
5. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.98.60 0 96.50 0 96.505.40/5,9-
6. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn94.70 2 96.00 2 96.705.60/6,1-
7.1/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB98.70 2 97.90 0 97.906.80/7,5-
8.2/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy96.00 2 95.80 4 98.006.90/7,6-
9. LAGNEROVÁ Lenka 1985 3 Olomouc98.80 2 99.40 2 100.809.70/10,6-
10. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky109.00 2 103.50 0 103.5012.40/13,6-
11. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň116.10 4 102.40 2 104.4013.30/14,6-
12.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav104.20 4 104.90 4 108.2017.10/18,8-
13. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz111.60 2 106.90 2 108.9017.80/19,5-
14. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus113.30 4 108.70 4 112.7021.60/23,7-
15. BORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník110.40 4 587.00 0 114.4023.30/25,6-
16.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.115.10 4 114.80 0 114.8023.70/26,0-
16.2/VMHABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor116.90 4 110.80 4 114.8023.70/26,0-
18.2/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň108.40 8 127.60 2 116.4025.30/27,8-
19.2/DMVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky169.00 6 121.50 2 123.5032.40/35,6-
20.1/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB123.90 2 123.80 2 125.8034.70/38,1-
22.2/ZSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 0 Č.Kruml.131.30 2 130.30 0 130.3039.20/43,0-
23.3/VMSKOŘEPOVÁ Kamila 1973 0 Č.Kruml.131.40 4 127.60 4 131.6040.50/44,5-
26.3/DSVESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy138.60 54 153.40 4 157.4066.30/72,8-
27.3/ZMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.159.30 10 155.00 54 169.3078.20/85,8-
29.4/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 0 Roudnice247.30 60 156.00 52 208.00116.90/128,3-
31.3/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha307.10 70 214.40 70 284.40193.30/212,2-
33.4/DSLISKOVSKÁ Iva 1992 0 KVSPísek0.00 999 183.70 254 437.70346.60/380,5-
34.5/ZMBŘEHOVSKÁ Veronika 1998 0 VS Tábor238.70 402 215.10 504 640.70549.60/603,3-
21.1/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha124.50 4 129.10 16 128.5037.40/41,1-
24.2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.160.90 0 133.60 4 137.6046.50/51,0-
25.3/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha141.80 6 138.20 0 138.2047.10/51,7-
28.4/PZŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB179.80 6 200.90 6 185.8094.70/104,0-
30.5/PZPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.240.60 110 251.20 8 259.20168.10/184,5-
32.6/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek262.90 112 407.70 304 374.90283.80/311,5-
35.7/PZVAVŘÍKOVÁ Elen 2002 0 Horš.Týn160.00 560 182.11 752 720.00628.90/690,3-
36.8/PZHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.116.30 608 155.70 606 724.30633.20/695,1-
37.9/PZŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 072.30 852 73.80 754 827.80736.70/808,7-
Oddíl

Historie procházení