VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

05.05.2012   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice106.14 0 106.94 0 106.14 95
2. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň108.45 2 106.17 0 106.170.03/0,090
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy113.41 0 110.97 0 110.974.83/4,685
4. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK112.59 0 110.80 4 112.596.45/6,180
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.114.48 0 117.38 2 114.488.34/7,975
6. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice115.92 6 115.80 0 115.809.66/9,170
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník118.95 4 116.11 0 116.119.97/9,465
8. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky117.74 0 120.50 4 117.7411.60/10,960
9. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice121.81 0 115.84 2 117.8411.70/11,055
10. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha123.74 2 118.63 0 118.6312.49/11,850
11. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc120.86 2 118.81 0 118.8112.67/11,945
12. BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice119.22 0 125.30 2 119.2213.08/12,340
13. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha122.21 4 119.87 0 119.8713.73/12,935
14. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha120.37 2 120.41 0 120.4114.27/13,430
15. ZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha121.73 0 118.97 2 120.9714.83/14,025
16. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.132.63 0 124.22 0 124.2218.08/17,024
17. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice124.81 0 127.18 0 124.8118.67/17,623
18. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.34 6 125.65 0 125.6519.51/18,422
19. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha123.78 4 126.07 4 127.7821.64/20,421
20. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha129.45 0 126.30 2 128.3022.16/20,920
21. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc128.03 2 122.40 6 128.4022.26/21,019
22. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy126.74 2 136.38 54 128.7422.60/21,318
23. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn131.58 0 134.59 50 131.5825.44/24,017
24. LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily138.33 6 135.12 0 135.1228.98/27,316
25. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc140.98 0 136.07 0 136.0729.93/28,215
26. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno136.67 2 140.02 8 138.6732.53/30,614
27. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha132.83 6 138.33 4 138.8332.69/30,813
28. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily142.20 50 141.38 2 143.3837.24/35,112
29. SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno141.83 6 141.62 2 143.6237.48/35,311
30. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.153.61 58 140.21 4 144.2138.07/35,910
31. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň146.89 4 138.78 6 144.7838.64/36,49
32. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc151.40 6 143.08 4 147.0840.94/38,68
33. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava141.57 10 189.17 52 151.5745.43/42,87
34. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice224.59 106 158.49 2 160.4954.35/51,26
35. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž155.25 12 160.47 4 164.4758.33/55,05
36. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno179.13 2 213.79 62 181.1374.99/70,74
37. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 Trutnov161.99 62 166.82 18 184.8278.68/74,13
38. ŠINDELÁŘOVÁ Lenka 1989 Tech.Pha135.52 50 138.90 106 185.5279.38/74,82
39. ZELENKOVÁ Iva 1974 Trutnov169.06 110 189.25 10 199.2593.11/87,71
40. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.201.86 2 195.47 56 203.8697.72/92,10
41. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov158.47 102 153.14 58 211.14105.00/98,90
42. PECHMANOVÁ Marie 2001 Roudnice208.76 152 173.80 52 225.80119.66/112,70
43. OKÁČOVÁ Lucie 2000 3 USK Pha180.53 60 135.49 110 240.53134.39/126,60
44. STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec287.50 54 360.39 54 341.50235.36/221,70
  KLIKAROVÁ Veronika 1999 Trutnov0.00 0 0.00 0 DNF 0
Oddíl