VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

06.05.2012   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice99.02 0 100.92 4 99.02 94
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy107.09 0 104.80 2 106.807.78/7,989
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.108.05 0 109.17 2 108.059.03/9,184
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha111.61 0 108.40 0 108.409.38/9,579
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK110.02 4 108.60 0 108.609.58/9,774
6. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň103.42 6 108.91 4 109.4210.40/10,569
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník110.12 2 111.13 0 111.1312.11/12,264
8. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha112.23 0 109.82 4 112.2313.21/13,359
9. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice110.59 2 112.59 6 112.5913.57/13,754
10. ZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha115.20 2 112.72 2 114.7215.70/15,949
11. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha112.86 2 113.55 2 114.8615.84/16,044
12. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc118.99 4 111.03 4 115.0316.01/16,239
13. BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice124.02 4 116.52 0 116.5217.50/17,734
14. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň119.71 4 114.54 2 116.5417.52/17,729
15. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky112.61 4 109.33 50 116.6117.59/17,824
16. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice118.97 0 118.48 0 118.4819.46/19,723
17. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy120.82 4 116.93 2 118.9319.91/20,122
18. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc117.67 4 118.37 2 120.3721.35/21,621
19. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha124.52 0 121.88 0 121.8822.86/23,120
20. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.120.09 2 117.74 54 122.0923.07/23,319
21. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn123.69 0 121.32 52 123.6924.67/24,918
22. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc124.36 0 126.56 2 124.3625.34/25,617
23. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha120.18 6 118.95 6 124.9525.93/26,216
24. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha128.06 0 123.27 2 125.2726.25/26,515
25. LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily131.28 0 123.46 2 125.4626.44/26,714
26. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava133.63 2 128.59 0 128.5929.57/29,913
27. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň129.03 2 136.32 50 131.0332.01/32,312
28. SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno130.37 2 137.43 52 132.3733.35/33,711
29. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily140.33 0 131.81 2 133.8134.79/35,110
30. ŠINDELÁŘOVÁ Lenka 1989 Tech.Pha132.50 2 135.09 54 134.5035.48/35,89
31. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice125.96 10 122.87 56 135.9636.94/37,38
32. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.136.74 6 132.36 4 136.3637.34/37,77
33. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno152.08 6 136.80 4 140.8041.78/42,26
34. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc143.87 4 121.48 56 147.8748.85/49,35
35. OKÁČOVÁ Lucie 2000 3 USK Pha140.58 10 135.24 100 150.5851.56/52,14
36. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž146.93 4 205.24 8 150.9351.91/52,43
37. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice152.26 2 152.08 2 154.0855.06/55,62
38. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov185.87 8 155.18 4 159.1860.16/60,81
39. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno0.00 999 168.65 0 168.6569.63/70,30
40. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 Trutnov166.91 56 0.00 0 222.91123.89/125,10
41. PECHMANOVÁ Marie 2001 Roudnice186.58 54 176.13 54 230.13131.11/132,40
42. STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec248.77 212 205.66 116 321.66222.64/224,80
43. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.214.55 256 188.14 152 340.14241.12/243,50
  MORAVOVÁ Anna 1983 Roztoky0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ZELENKOVÁ Iva 1974 Trutnov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KLIKAROVÁ Veronika 1999 Trutnov0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl