VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu

23.06.2012   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:36,55 00:36,14 01:12,69 61
2.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice00:37,94 00:38,05 01:15,993.30/4,557
3.3/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:38,54 00:38,36 01:16,904.21/5,853
4.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.00:38,48 00:38,77 01:17,254.56/6,349
5.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 3 Dukla B.00:40,25 00:39,77 01:20,027.33/10,145
6.5/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.00:39,77 00:41,00 01:20,778.08/11,141
7.6/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno00:41,04 00:39,75 01:20,798.10/11,137
8.7/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:40,21 00:40,82 01:21,038.34/11,533
9.8/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc00:41,16 00:40,70 01:21,869.17/12,629
10.2/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav00:41,77 00:41,40 01:23,1710.48/14,425
11.9/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.00:41,27 00:41,97 01:23,2410.55/14,521
12.10/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:42,28 00:41,99 01:24,2711.58/15,917
13.11/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:42,81 00:41,91 01:24,7212.03/16,516
14.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno00:43,48 00:41,63 01:25,1112.42/17,115
15.12/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:42,45 00:43,51 01:25,9613.27/18,314
16.2/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn00:42,57 00:43,89 01:26,4713.78/19,013
17.13/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov00:43,83 00:45,19 01:29,0216.33/22,512
18.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno00:46,28 00:43,06 01:29,3516.66/22,911
19.1/DSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.00:44,75 00:45,06 01:29,8117.12/23,610
20.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB00:46,00 00:44,66 01:30,6617.97/24,79
21.4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor00:45,78 00:46,88 01:32,6619.97/27,58
22.5/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 0 SKVeselí00:48,93 00:44,61 01:33,5420.85/28,77
23.6/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:47,90 00:45,87 01:33,7721.08/29,06
24.2/VMHABICHOVÁ Alena 1969 2 VS Tábor00:46,40 00:48,01 01:34,4121.72/29,95
25.7/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.00:48,38 00:47,62 01:36,0023.31/32,14
26.8/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice00:50,76 00:45,79 01:36,5523.86/32,83
27.14/ZSKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.00:48,56 00:49,51 01:38,0825.39/34,92
28.9/ZMBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.00:49,28 00:50,21 01:39,5026.81/36,91
29.15/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc00:51,59 00:50,01 01:41,6028.91/39,80
30.3/VMKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.00:48,51 00:58,22 01:46,7334.04/46,80
31.16/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí01:05,88 00:57,45 02:03,3350.64/69,70
32.10/ZMPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice01:20,09 00:44,42 02:04,5151.82/71,30
Oddíl