Písecký slalom - neděle

22.07.2012   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Suchý Matěj 1986 2+ Dukla B.85.77 2 85.24 0 85.24 135
2.1/VMKrejčí Karel 1972 2 SKVS ČB85.81 0 86.20 0 85.810.57/0,7127
3.1/DSCepek Marek 1994 1 SKVS ČB85.99 0 0.00 0 85.990.75/0,9119
4.2/VMKučera Tomáš 1970 1 RK Troja86.62 4 86.91 0 86.911.67/2,0111
5.2/Hojda Jakub 1993 1 Horš.Týn87.83 2 85.40 2 87.402.16/2,5107
6.2/DSVlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB85.61 2 86.03 2 87.612.37/2,8103
7.3/DSPospíchal Radek 1994 2+ SKVS ČB88.05 0 88.63 4 88.052.81/3,399
8.1/DMMatula Roman 1996 2+ Kralupy88.93 0 91.15 2 88.933.69/4,395
9.3/VMPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB89.77 0 89.15 0 89.153.91/4,691
10.3/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy89.48 0 88.42 8 89.484.24/5,087
11.4/VMŠťastný Jan 1970 2 Pardub.88.20 4 89.72 0 89.724.48/5,383
12.4/Šeba Patrik 1992 2 Kralupy89.48 2 112.14 0 91.486.24/7,379
13.5/Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn93.41 0 93.86 2 93.418.17/9,675
14.1/ŽSLerch Adam 1998 2 Klášter.93.52 4 94.37 0 94.379.13/10,771
15.2/DMŠupolík Pavel 1997 3 Kralupy94.12 2 0.00 0 96.1210.88/12,867
16.6/Jícha Dušan 1982 2 So Písek95.90 2 92.74 4 96.7411.50/13,563
17.5/VMČekal Josef 1970 2 Klášter.98.69 2 98.08 0 98.0812.84/15,159
18.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa97.99 2 102.42 52 99.9914.75/17,355
19.7/Hrádek Petr 1987 3 So Písek96.08 4 94.24 6 100.0814.84/17,451
20.2/VKuna Alois 1960 2 SKVS ČB100.94 4 100.94 0 100.9415.70/18,447
21.6/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn101.45 0 100.01 2 101.4516.21/19,043
22.7/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy100.39 4 101.85 0 101.8516.61/19,539
23.3/VKeller Miloslav 1962 3 VS Tábor98.46 4 98.78 4 102.4617.22/20,235
24.1/VSHák Jiří 1952 2 Trutnov101.08 2 101.75 4 103.0817.84/20,931
25.8/VMHojda Ladislav 1973 3 Horš.Týn101.48 2 101.68 6 103.4818.24/21,427
26.2/ŽSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB104.24 0 101.67 2 103.6718.43/21,626
27.4/DSHabich Karel 1994 3 VS Tábor104.72 6 102.55 2 104.5519.31/22,725
28.9/VMVorel Zdeněk 1974 2 Pardub.102.58 8 100.74 4 104.7419.50/22,924
29.1/ŽMZima Tomáš 2000 3 Roudnice102.72 4 101.06 4 105.0619.82/23,323
30.2/VSHron Jiří 1951 3 Rakovník106.79 2 103.38 2 105.3820.14/23,622
31.3/ŽSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek105.24 4 103.95 2 105.9520.71/24,321
32.4/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor107.03 0 102.93 4 106.9321.69/25,420
33.8/Krofta Jindřich 1990 0 VS Tábor109.91 0 105.80 2 107.8022.56/26,519
34.5/VPšenička Luděk 1960 2 Rakovník108.82 0 106.47 2 108.4723.23/27,318
35.9/Vadlejch Jan 1989 3 SKVS ČB106.60 4 129.10 10 110.6025.36/29,817
36.6/VKubát Jiří 1959 3 Klatovy112.40 4 108.77 2 110.7725.53/30,016
37.7/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor108.98 2 111.79 10 110.9825.74/30,215
38.3/VSPanenka Petr 1947 0 RK Troja111.03 0 113.47 2 111.0325.79/30,314
39.4/VSKrechler Miroslav 1952 0 Jihlava107.07 4 113.66 2 111.0725.83/30,313
40.5/VSNedvídek František 1944 3 Dv.Král.115.20 2 112.23 0 112.2326.99/31,712
41.4/ŽSPřikryl Matěj 1999 3 Tesla Bo108.58 4 116.49 56 112.5827.34/32,111
42.6/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn109.78 4 109.45 58 113.7828.54/33,510
43.5/DSPospíšil Adrian 1995 3 Trutnov105.97 8 112.49 2 113.9728.73/33,79
44.10/VMLerch David 1972 3 Klášter.111.77 4 112.65 8 115.7730.53/35,88
45.2/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn111.23 10 109.42 8 117.4232.18/37,87
46.7/VSHolý Jiří 1957 3 Rakovník124.24 4 118.89 0 118.8933.65/39,56
47.8/VMíl Pavel 1967 3 Trutnov121.56 6 120.90 2 122.9037.66/44,25
48.3/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor123.20 2 142.92 6 125.2039.96/46,94
49.5/ŽSZapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.117.97 8 123.09 114 125.9740.73/47,83
50.9/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň124.13 8 131.99 10 132.1346.89/55,02
51.10/Krofta Dominik 1993 0 VS Tábor143.57 8 123.20 10 133.2047.96/56,31
52.4/DMKuneš Karel 1997 0 Horš.Týn118.34 60 121.86 12 133.8648.62/57,00
53.8/VSKrejčí Antonín 1955 0 Kralupy92.01 400 144.64 2 146.6461.40/72,00
55.10/VHájek Martin 1964 3 SKŽižkov102.30 50 108.15 56 152.3067.06/78,70
Oddíl

Historie procházení