WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace

04.08.2012   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha111.79 0 115.26 52 111.79 -
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice112.53 0 113.03 2 112.530.74/0,7-
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha121.64 4 116.99 2 118.997.20/6,4-
4. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha121.06 0 117.51 2 119.517.72/6,9-
5. WOLFFART Viktoria 1994 Team Austria127.33 4 117.68 2 119.687.89/7,1-
6. PIERRON Elise 1992 Nancy126.33 0 119.53 2 121.539.74/8,7-
7. HELLARD Estelle 1992 CD22121.36 2 0.00 999 123.3611.57/10,3-
8. ITO Yoshika 1984 Ito123.44 0 124.03 4 123.4411.65/10,4-
9. SADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.128.93 0 128.10 0 128.1016.31/14,6-
10. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí145.96 50 129.04 0 129.0417.25/15,4-
11. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 ŽKV Žilina143.64 2 125.23 4 129.2317.44/15,6-
12. CAILHOL Alice 1993 mjc Rodez club canoe kayak141.52 2 133.47 0 133.4721.68/19,4-
13. VAISSELLE Léa 1994 CKHI131.20 4 131.39 56 135.2023.41/20,9-
14. LEGANDRE Juliette 1994 Paris131.65 4 134.87 2 135.6523.86/21,3-
15. BIZJAK Nina 1995 kkse135.34 4 136.76 2 138.7626.97/24,1-
16. MARGAUX Henry 1999 CD22142.35 6 133.53 6 139.5327.74/24,8-
17. BORLET Marie 1986 delaplace139.86 0 134.00 6 139.8628.07/25,1-
18. SCHWANHOLT Ann-Kathrin 1995 Kanuclub Falke Magdeburg135.26 56 136.04 4 140.0428.25/25,3-
19. HUVELIN Flora 1995 Paris134.06 102 134.44 6 140.4428.65/25,6-
20. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB133.95 50 139.31 2 141.3129.52/26,4-
21. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB138.45 4 144.09 58 142.4530.66/27,4-
22. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň149.11 50 140.52 2 142.5230.73/27,5-
23. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB156.57 2 139.69 4 143.6931.90/28,5-
24. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha159.58 2 146.07 2 148.0736.28/32,5-
25. MEDVED Beti 1996 kkse140.56 10 145.78 54 150.5638.77/34,7-
26. KOZOROG Alija 1996 kkse147.37 8 135.52 56 155.3743.58/39,0-
27. BERCON Joey 1998 FRA148.77 102 148.97 8 156.9745.18/40,4-
28. ROCHER Laura 1985 CD22188.80 104 161.57 6 167.5755.78/49,9-
29. GEFFRAY Héliose 1997 CD22187.81 106 175.54 6 181.5469.75/62,4-
30. KANCLER Anja 1995 kkse140.73 56 140.36 54 194.3682.57/73,9-
31. NEIME Julie 1994 Nancy127.87 102 142.88 54 196.8885.09/76,1-
32. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja161.03 250 186.89 54 240.89129.10/115,5-
33. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 2 SKVS ČB203.14 254 213.66 58 271.66159.87/143,0-
34. BOUZIDI Carole 1985 Spcoc La Colle Sur Loup0.00 999 0.00 999 999.00 -
35. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
36. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
37. CAILHOL Elza 1997 mjc Rodez club canoe kayak0.00 999 0.00 999 999.00 -
38. DESNOS Sarah 1997 CD220.00 999 0.00 999 999.00 -
39. CWIK Sara 1998 POL0.00 999 0.00 999 999.00 -
40. CZERNEK Kinga 1998 POL0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl