WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, semifinále

05.08.2012   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
bodyr-body
1. PŘINDIŠ Vít, 1989, USK Pha PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha95.60 4 0.00 0 99.60 -
2. BIAZIZZO Mathieu 1991 Nancy97.91 2 0.00 0 99.910.31/0,3-
3. KUBRIČAN Lukáš, 1984, Dukla B. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.59 2 0.00 0 101.591.99/2,0-
4. MEHLIČ Jure 1984 KKK Tacen95.11 8 0.00 0 103.113.51/3,5-
5. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec99.46 4 0.00 0 103.463.86/3,9-
6. SCHWEIKERT Fabian 1992 Waldkirch99.92 4 0.00 0 103.924.32/4,3-
7. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha102.92 2 0.00 0 104.925.32/5,3-
8. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.98.92 6 0.00 0 104.925.32/5,3-
9. LANGER Andreas 1993 Team Austria103.51 4 0.00 0 107.517.91/7,9-
10. TESTEN Niko 1997 kkse106.21 2 0.00 0 108.218.61/8,6-
11. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha103.34 6 0.00 0 109.349.74/9,8-
12. BERCON Jimy 1990 CKHI107.09 4 0.00 0 111.0911.49/11,5-
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.38 8 0.00 0 111.3811.78/11,8-
14. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.113.85 6 0.00 0 119.8520.25/20,3-
15. CADET Thomas 1995 CKHI113.50 8 0.00 0 121.5021.90/22,0-
16. GUTIERREZ Bertrand 1991 Nancy116.18 6 0.00 0 122.1822.58/22,7-
17. POLJANEC Matej 1992 KKK Tacen118.25 4 0.00 0 122.2522.65/22,7-
18. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod118.35 6 0.00 0 124.3524.75/24,8-
19. VOLKOM Pyotr 1993 Kazakhstan121.00 4 0.00 0 125.0025.40/25,5-
20. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha122.18 6 0.00 0 128.1828.58/28,7-
21. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha120.39 8 0.00 0 128.3928.79/28,9-
22. BERCON Bertrand 1964 CKHI129.50 4 0.00 0 133.5033.90/34,0-
23. HONZATKO Nicolas 1990 Team Austria129.51 6 0.00 0 135.5135.91/36,1-
24. KHENCHOUCHE Billel 1988 Nancy125.22 12 0.00 0 137.2237.62/37,8-
25. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB124.10 16 0.00 0 140.1040.50/40,7-
26. TEMIRSHANOV Roman 1995 KAZ139.11 2 0.00 0 141.1141.51/41,7-
27. CLERC Herve 1967 mjc Rodez club canoe kayak150.69 6 0.00 0 156.6957.09/57,3-
28. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha106.80 52 0.00 0 158.8059.20/59,4-
29. MATHYS Huvelin 1995 Paris107.43 58 0.00 0 165.4365.83/66,1-
30. JORDÁN František 1991 2 Dukla B.112.75 56 0.00 0 168.7569.15/69,4-
31. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha114.04 56 0.00 0 170.0470.44/70,7-
32. LEGRAND Ewen 1994 CD22117.55 54 0.00 0 171.5571.95/72,2-
33. HRIC Filip 1993 2 Olomouc117.67 54 0.00 0 171.6772.07/72,4-
34. AUBRY Dufromage 1996 CKHI122.85 50 0.00 0 172.8573.25/73,5-
35. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz119.83 54 0.00 0 173.8374.23/74,5-
36. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa124.23 54 0.00 0 178.2378.63/78,9-
37. MARKOČIČ Rok 1995 kkse126.28 56 0.00 0 182.2882.68/83,0-
38. ARNAUD Galois 1995 Paris130.89 54 0.00 0 184.8985.29/85,6-
39. RAAB David 1969 2 Žel.Brod129.63 56 0.00 0 185.6386.03/86,4-
40. HAPAK Michal 1993 SKP Bratislava135.56 54 0.00 0 189.5689.96/90,3-
41. LEHMANN Sven 1994 Kanuclub Falke Magdeburg143.71 56 0.00 0 199.71100.11/100,5-
42. PERNELLE Alexis 1996 CD22146.37 56 0.00 0 202.37102.77/103,2-
43. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha115.93 110 0.00 0 225.93126.33/126,8-
44. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha132.73 160 0.00 0 292.73193.13/193,9-
45. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz143.22 206 0.00 0 349.22249.62/250,6-
Oddíl