Slalomy v Benátkách

15.08.2009-16.08.2009   Jizera, Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.95.10 0 96.70 0 95.10 -
2. Jáně Jakub 1990 1 Dukla B.97.20 0 94.60 2 96.601.50/1,6-
3.1/DSKarlovský Ond. 1991 1 Dukla B.102.50 2 99.20 0 99.204.10/4,3-
4. Indruch Tomáš 1976 M Dukla B.99.70 0 97.70 4 99.704.60/4,8-
5.1/VPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB105.70 2 102.70 0 102.707.60/8,0-
6. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn101.10 2 104.50 0 103.108.00/8,4-
7. Morkes Jan 1990 2 KVS HK109.00 2 104.40 0 104.409.30/9,8-
8.2/VMiller Jan 1968 2 Turnov108.20 0 105.10 0 105.1010.00/10,5-
9.3/VKučera Tomáš 1970 2 RK Troja107.20 0 109.30 4 107.2012.10/12,7-
10. Nováček Michal 1977 2 Hubertus110.50 4 107.60 0 107.6012.50/13,1-
11. Pešta Jan 1981 2 L.Tábor110.90 0 107.80 0 107.8012.70/13,4-
12.2/DSHabich Bohumil 1991 2 VS Tábor109.20 50 107.40 2 109.4014.30/15,0-
13.3/DSMacášek Tomáš 1992 2 Dukla B.111.00 0 109.70 0 109.7014.60/15,4-
14. Indruch Jarom. 1976 2 KVS HK116.20 0 110.20 0 110.2015.10/15,9-
15. Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn117.80 0 110.90 0 110.9015.80/16,6-
16.1/DMPospíchal Rad. 1994 2 Kadaň112.60 2 109.70 2 111.7016.60/17,5-
17.4/DSRejman Zbyšek 1992 3 KVS HK112.60 0 110.20 2 112.2017.10/18,0-
18.2/DMKouša Šimon 1994 2 USK Pha114.50 0 112.80 0 112.8017.70/18,6-
19. Weber Oldřich 1987 2 SKVS ČB112.90 0 112.90 0 112.9017.80/18,7-
20.3/DMSvoboda Adam 1994 2 USK Pha112.90 0 114.40 0 112.9017.80/18,7-
21.4/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav113.10 0 116.90 0 113.1018.00/18,9-
22. Hashimoto Tam. 1982 2 Rakovník113.20 0 114.90 0 113.2018.10/19,0-
23. Machek Radek 1980 2 Trutnov116.10 2 113.90 2 115.9020.80/21,9-
24.5/VHák Jiří 1952 2 Trutnov119.00 0 116.40 0 116.4021.30/22,4-
25. Kaňjak Robin 1985 2 Horš.Týn119.20 0 116.50 0 116.5021.40/22,5-
26.6/VKubát Jiří 1959 2 Klatovy118.30 0 119.70 2 118.3023.20/24,4-
27. Johanides Mil. 1975 2 Kralupy118.90 0 121.70 2 118.9023.80/25,0-
28.7/VKeller Mil. 1962 2 VS Tábor119.40 2 120.60 2 121.4026.30/27,7-
29.8/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB122.30 2 119.50 2 121.5026.40/27,8-
30. Boček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB128.40 0 121.50 0 121.5026.40/27,8-
31.9/VHron Jiří 1951 3 Rakovník133.30 0 121.50 0 121.5026.40/27,8-
32.10/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L121.80 2 125.80 0 123.8028.70/30,2-
33. David Ondřej 1984 3 KVS HK135.80 0 124.30 0 124.3029.20/30,7-
34.4/DMHabich Karel 1994 3 VS Tábor124.40 2 124.60 0 124.6029.50/31,0-
35.1/ZMVětrovský Jan 1997 3 USK Pha125.20 0 123.20 4 125.2030.10/31,7-
36.11/VPanenka Petr 1947 3 RK Troja127.40 0 132.80 4 127.4032.30/34,0-
37.12/VKarlovský Jiří 1965 3 KVS HK136.00 2 126.00 2 128.0032.90/34,6-
38.13/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník128.70 0 115.40 52 128.7033.60/35,3-
39.5/DSRataj Antonín 1992 3 Kralupy126.90 2 129.40 4 128.9033.80/35,5-
40.14/VŠerý Michal 1971 3 Rožátov129.70 2 133.20 4 131.7036.60/38,5-
41.15/VŠrámek Jar. 1957 3 Č.Lípa135.80 0 132.80 0 132.8037.70/39,6-
42.16/VŘežábek Martin 1973 0 RK Troja128.80 4 147.00 2 132.8037.70/39,6-
43.5/DMRusín David 1994 3 Horš.Týn131.20 4 133.50 56 135.2040.10/42,2-
44.17/VNedvídek Fr. 1944 3 Dv.Král.151.70 100 137.90 2 139.9044.80/47,1-
45.2/ZMMatějka Mich. 1997 0 USK Pha153.80 50 140.90 0 140.9045.80/48,2-
46.18/VHolý Jiří 1957 3 Rakovník141.20 0 0.00 0 141.2046.10/48,5-
47.3/ZMHeger Tomáš 1998 0 KVS HK142.30 0 143.60 4 142.3047.20/49,6-
48.19/VBuriánek Karel 1965 3 Semily143.10 2 148.50 2 145.1050.00/52,6-
49.4/ZMPetřík Matouš 1997 3 USK Pha147.60 4 147.00 2 149.0053.90/56,7-
50.20/VKouša Martin 1965 0 KV Pha 4149.50 2 151.60 8 151.5056.40/59,3-
51.21/VKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy166.80 104 151.60 2 153.6058.50/61,5-
52.22/VMalík Martin 1965 3 NeoMi P.160.60 2 152.30 4 156.3061.20/64,4-
53.1/ZSMorkes Michal 1995 0 KVS HK170.70 2 171.00 2 172.7077.60/81,6-
54.23/VKuděj Viktor 1963 0 Elektro186.30 2 158.10 102 188.3093.20/98,0-
Oddíl

Historie procházení