Slalomy v Benátkách

15.08.2009-16.08.2009   Jizera, Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Šrámek Michal
Christov Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
103.20 0 105.50 2 103.20 -
2. Karlovský Ond.
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
102.10 2 113.30 54 104.100.90/0,9-
3.1/DSMedřický Ludv.
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Dukla B.
112.40 2 109.00 0 109.005.80/5,6-
4. Pivoňka Zdeněk
Kaňjak Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
113.60 0 109.10 0 109.105.90/5,7-
5. Osochovská M.
Wendl Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
121.60 2 114.20 0 114.2011.00/10,7-
6. Buys Benjamin
Guiet Pauline
1986
1990
Francie
Francie
121.90 0 118.50 0 118.5015.30/14,8-
7.1/VHron Jiří
Nedvídek Frant
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
117.00 2 120.50 0 119.0015.80/15,3-
8.2/VReichenauer A.
Panenka Petr
1956
1947
3 Sláv.KV
RK Troja
121.90 0 117.40 2 119.4016.20/15,7-
9.1/DMRohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
120.70 0 121.70 0 120.7017.50/17,0-
10.3/VHolý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
123.10 8 122.00 0 122.0018.80/18,2-
11.4/VTerber Richard
Kubeš Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
123.90 8 118.90 6 124.9021.70/21,0-
12.5/VPeterka Vít
Minařík Mir.
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
130.50 0 123.40 2 125.4022.20/21,5-
13.6/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
125.40 2 124.80 4 127.4024.20/23,4-
14.7/VLíhař Filip
Lacina Pavel
1970
1970
3 Rožátov
Rožátov
142.30 8 126.20 4 130.2027.00/26,2-
15.1/ZMVětrovský Jan
Matějka Mich.
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
136.40 4 131.30 4 135.3032.10/31,1-
16. Nováček Michal
Dandová Mich.
1977
1984
0 Hubertus
Benátky
137.10 4 138.00 0 138.0034.80/33,7-
17. Kubát Jiří
Kubát Jan
1984
1982
3 Kotva B.
Kotva B.
0.00 0 128.80 10 138.8035.60/34,5-
18.8/VHabich Bohumil
Keller Mil.
1961
1962
3 VS Tábor
VS Tábor
134.70 6 133.10 6 139.1035.90/34,8-
19. Krejčí Hynek
Turek Michal
1978
1986
3 Roztoky
Roztoky
143.80 8 145.60 2 147.6044.40/43,0-
20.1/ZSKořínek Filip
Špeta Sebast.
1995
1995
0 USK Pha
USK Pha
162.60 10 143.30 10 153.3050.10/48,5-
21.2/ZSJáša Filip
Štětka Matěj
1997
1996
0 SKVS ČB
SKVS ČB
196.50 6 166.30 6 172.3069.10/67,0-
Oddíl

Historie procházení