VZ ve slalomu - sobota, závod č.1

29.09.2012   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TUNKA Ondřej, 1990, Jablonec TUNKA Ondřej
MAŠEK Jan
1990
1948
Jablonec
SKŽižkov
122.20 0 117.90 0 117.90 33
2.1/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
125.00 0 125.80 2 125.007.10/6,025
2. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
129.80 4 123.00 2 125.007.10/6,021
4.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
129.00 2 126.60 0 126.608.70/7,417
5.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
129.80 4 131.00 0 131.0013.10/11,113
6.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
131.40 0 134.00 2 131.4013.50/11,512
7. KROFTA Zdeněk
KROFTA Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
132.80 8 132.00 2 134.0016.10/13,711
8.2/VBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
134.90 2 134.30 0 134.3016.40/13,910
9.3/VMŠENK Marek
STEJSKAL Ondřej
1974
1975
3 KK Brand
KK Brand
135.50 4 132.90 2 134.9017.00/14,49
10. URBANOVÁ Kamila
VOLF Jaroslav
1988
1979
M KK Brand
Dukla B.
134.80 4 133.00 4 137.0019.10/16,28
11. KOZDERKA Pavel
VÁLEK Jiří
1985
1981
Turnov
Turnov
138.80 0 137.30 2 138.8020.90/17,77
12. WINTER Jan
WINTER Eduard
1982
1956
3 Jablonec
Jablonec
140.20 54 138.60 2 140.6022.70/19,36
13. ŘÍHA Jan
PAVLÍK Jiří
1996
1964
3 Třebech.
Třebech.
139.90 6 144.40 2 145.9028.00/23,75
14. KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
Roztoky
Roztoky
154.20 6 149.30 2 151.3033.40/28,34
15.1/ZSŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
Benátky
Benátky
150.80 56 145.80 6 151.8033.90/28,83
16.1/DMSAHULA Vojtěch
ŠPALEK Vojtěch
1997
1996
Benátky
Benátky
147.70 18 146.70 6 152.7034.80/29,52
17.2/ZSPAVLÍK Pavel
BOHATÝ Karel
1998
2001
Třebech.
Třebech.
148.40 6 155.80 2 154.4036.50/31,01
18.1/DSULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
156.10 2 157.50 0 157.5039.60/33,60
19. BREBTOVÁ Tereza
BREBTA Vladimír
2000
1972
3 Jablonec
Jablonec
169.70 0 163.50 2 165.5047.60/40,40
20.3/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
165.80 0 167.70 2 165.8047.90/40,60
21. ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Jiří
1992
1977
Benátky
Benátky
185.80 10 168.20 4 172.2054.30/46,10
22.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
2001
1999
Rakovník
Rakovník
194.40 8 174.00 4 178.0060.10/51,00
23.1/ZMRAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
2001
2000
USK Pha
USK Pha
176.90 56 179.70 6 185.7067.80/57,50
Oddíl