MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu

12.09.2009   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha108.00 6 108.21 2 110.21 -
2. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc110.45 4 108.70 2 110.700.49/0,4-
3. SMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec114.20 4 114.30 2 116.306.09/5,5-
4. CVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava116.58 0 120.05 6 116.586.37/5,8-
5. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha118.38 4 115.21 2 117.217.00/6,4-
6. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.118.79 2 118.39 0 118.398.18/7,4-
7. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí119.60 2 120.10 0 120.109.89/9,0-
8. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice119.88 2 117.09 4 121.0910.88/9,9-
9. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava123.78 4 124.64 0 124.6414.43/13,1-
10. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy130.74 0 124.70 0 124.7014.49/13,1-
11. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava121.38 4 122.85 2 124.8514.64/13,3-
12. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha124.96 0 120.01 8 124.9614.75/13,4-
13. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky128.61 4 125.25 0 125.2515.04/13,6-
14. BOUZEK Filip 1992 2+ Sušice126.43 0 138.94 2 126.4316.22/14,7-
15. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno125.25 2 133.27 4 127.2517.04/15,5-
16. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha126.82 2 125.54 4 128.8218.61/16,9-
17. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava153.85 0 127.42 2 129.4219.21/17,4-
18. HRIC Filip 1993 2 Olomouc135.98 52 129.72 4 133.7223.51/21,3-
19. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa143.44 6 134.15 0 134.1523.94/21,7-
20. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha134.71 0 134.99 2 134.7124.50/22,2-
21. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha132.35 6 131.14 4 135.1424.93/22,6-
22. KŘIŠŤAN Filip 1992 2 Týniště172.02 4 136.84 2 138.8428.63/26,0-
23. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava138.36 2 151.87 54 140.3630.15/27,4-
24. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice137.66 4 143.54 4 141.6631.45/28,5-
25. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.169.31 54 135.49 8 143.4933.28/30,2-
26. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec163.29 2 137.63 6 143.6333.42/30,3-
27. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek140.56 4 124.58 200 144.5634.35/31,2-
28. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha148.41 4 145.14 2 147.1436.93/33,5-
29. ŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava145.79 2 146.44 4 147.7937.58/34,1-
30. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně152.85 52 147.42 2 149.4239.21/35,6-
31. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha146.14 4 175.22 2 150.1439.93/36,2-
32. RUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava184.27 4 147.17 4 151.1740.96/37,2-
33. TODARELLO Valentino 1992 2 KK Brno146.21 6 189.50 102 152.2142.00/38,1-
34. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha152.71 0 183.12 6 152.7142.50/38,6-
35. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník149.58 4 150.29 10 153.5843.37/39,4-
36. HÁLA Richard 1992 2 SKVeselí154.56 4 159.13 0 158.5648.35/43,9-
37. SLANINA Vladimír 1994 3 L.Žatec159.96 56 155.11 4 159.1148.90/44,4-
38. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa153.14 6 160.39 10 159.1448.93/44,4-
39. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SK VS ČB160.74 54 155.20 6 161.2050.99/46,3-
40. SATKE Adam 1994 3 KK Brno163.43 2 168.04 4 165.4355.22/50,1-
41. PEŠÁK Tomáš 1992 3 Přerov168.05 6 183.78 60 174.0563.84/57,9-
42. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto175.44 4 170.78 4 174.7864.57/58,6-
43. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor169.83 6 185.18 8 175.8365.62/59,5-
44. MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava173.39 6 0.00 999 179.3969.18/62,8-
45. ŠODEK Petr 1998 3 Benátky163.25 158 181.03 2 183.0372.82/66,1-
46. PECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice173.44 104 175.16 8 183.1672.95/66,2-
47. ŠRÁMEK Jonatan 1994 2 Olomouc183.68 2 151.73 104 185.6875.47/68,5-
48. VRBA Jiří 1997 3 Olomouc268.90 160 194.70 4 198.7088.49/80,3-
49. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto207.24 52 199.30 4 203.3093.09/84,5-
50. SOSNAR Jakub 1994 2 KK Brno159.80 54 179.76 102 213.80103.59/94,0-
51. KRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc214.87 10 166.74 54 220.74110.53/100,3-
52. STEFAN Petr 1992 3 Soběslav192.15 54 240.68 8 246.15135.94/123,3-
53. MUZIKANT Ondřej 1994 3 KK Brno237.81 108 214.94 62 276.94166.73/151,3-
54. STŘECHA Petr 1994 2 VSDK338.07 18 191.23 114 305.23195.02/177,0-
  KEPPRT Lukáš 1993 3 Zábřeh0.00 0 0.00 0 0.00 -
  EFFENBERGER Viktor 1991 3 Zábřeh0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl