1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem

27.04.2013   Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce
ředitel: Rudolf Rozsypal   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.125.33 2 121.24 0 121.24 75
2. HILGERTOVÁ Št?pána 1968 MT Dukla B.121.97 2 122.60 0 122.601.36/1,168
3. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice124.71 4 121.27 6 127.276.03/5,062
4. HOŠKOVÁ Kate?ina 1985 1 USK Pha129.81 4 131.68 0 131.6810.44/8,657
5. ZÁST?ROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.132.91 2 136.03 0 136.0314.79/12,253
6. KUD?JOVÁ Kate?ina 1990 MT USK Pha119.20 0 127.32 58 185.3264.08/52,949
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha129.40 0 133.96 52 185.9664.72/53,446
8. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.134.29 0 134.84 58 192.8471.60/59,143
9. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí140.86 4 148.01 54 202.0180.77/66,640
10. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava135.70 2 129.91 102 231.91110.67/91,337
11. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha143.18 6 131.38 2 133.3812.14/10,035
12. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK145.74 2 137.96 0 137.9616.72/13,833
13. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy149.21 6 141.16 2 143.1621.92/18,131
14. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice145.68 102 142.29 4 146.2925.05/20,729
15. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8145.14 8 140.71 6 146.7125.47/21,027
16. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ?B151.38 104 148.39 2 150.3929.15/24,025
17. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kada?150.44 2 154.71 4 152.4431.20/25,723
18. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno150.50 2 148.19 6 152.5031.26/25,821
19. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV159.01 58 153.23 6 159.2337.99/31,319
20. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava153.89 8 148.31 258 161.8940.65/33,517
21. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha157.00 6 0.00 999 163.0041.76/34,415
22. JAN?OVÁ Monika 1992 1 Dukla B.144.16 108 130.63 50 180.6359.39/49,014
23. BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice151.30 54 144.04 52 196.0474.80/61,713
24. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice148.60 54 178.54 58 202.6081.36/67,112
25. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc164.89 104 162.38 110 268.89147.65/121,811
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy167.78 210 170.22 110 280.22158.98/131,110
27. ?EKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.0.00 999 0.00 0 999.00 0
Oddíl