Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu

04.05.2013   KK Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava90.75 0 92.17 2 90.75 176
2. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc91.02 2 89.98 2 91.981.23/1,4171
3. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky94.60 0 104.55 2 94.603.85/4,2166
4. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava98.86 0 95.08 0 95.084.33/4,8161
5. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava99.44 4 98.83 0 98.838.08/8,9156
6. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha97.18 2 98.30 2 99.188.43/9,3151
7. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh96.95 4 96.35 4 100.359.60/10,6146
8. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice100.68 0 101.09 2 100.689.93/10,9141
9. MAREK Aleš 1978 Trutnov104.16 4 100.80 0 100.8010.05/11,1136
10. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha103.83 0 102.32 4 103.8313.08/14,4131
11. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava104.91 54 100.02 4 104.0213.27/14,6126
12. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava100.06 4 110.35 102 104.0613.31/14,7121
13. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava108.46 2 102.28 2 104.2813.53/14,9116
14. KLABAN Martin 1997 3 KK Opava104.63 0 111.65 0 104.6313.88/15,3111
15. SATKE Adam 1994 2 KK Brno105.25 0 102.74 2 104.7413.99/15,4106
16. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc105.05 2 104.68 2 106.6815.93/17,6101
17. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK105.74 2 105.86 2 107.7416.99/18,796
18. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky112.45 2 103.76 4 107.7617.01/18,791
19. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice103.97 6 105.11 4 109.1118.36/20,286
20. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.112.61 2 109.32 0 109.3218.57/20,581
21. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha108.91 4 106.17 4 110.1719.42/21,476
22. MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí122.83 10 110.32 2 112.3221.57/23,871
23. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim107.80 6 115.87 2 113.8023.05/25,466
24. ROUSEK Martin 1965 3 KK Opava112.44 6 110.12 4 114.1223.37/25,861
25. ŠTĚTKA Petr 1965 SKVS ČB115.47 0 0.00 0 115.4724.72/27,256
26. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky113.55 4 112.86 4 116.8626.11/28,851
27. MILYÁN David 1974 2 L.Žatec126.91 14 117.29 0 117.2926.54/29,246
28. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí116.15 2 113.95 4 117.9527.20/30,045
29. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky123.61 56 116.09 2 118.0927.34/30,144
30. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc110.46 8 115.89 4 118.4627.71/30,543
31. HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh110.75 8 120.06 6 118.7528.00/30,942
32. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy116.87 2 117.48 8 118.8728.12/31,041
33. BERAN Václav 2000 3 USK Pha116.17 8 149.90 6 124.1733.42/36,840
34. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž124.73 56 120.10 6 126.1035.35/39,039
35. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy130.06 56 122.11 4 126.1135.36/39,038
36. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc132.39 2 118.27 8 126.2735.52/39,137
37. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno120.72 6 137.54 10 126.7235.97/39,636
38. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.134.02 12 123.88 4 127.8837.13/40,935
39. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec125.69 4 123.39 6 129.3938.64/42,634
40. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.131.74 2 129.47 2 131.4740.72/44,933
41. KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB123.72 8 171.13 8 131.7240.97/45,132
42. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky130.14 2 129.50 12 132.1441.39/45,631
43. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB130.49 2 144.75 2 132.4941.74/46,030
44. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha145.82 10 126.93 6 132.9342.18/46,529
45. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha123.46 56 130.98 4 134.9844.23/48,728
46. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice139.11 8 132.15 6 138.1547.40/52,227
47. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.146.48 6 133.75 6 139.7549.00/54,026
48. WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha133.91 10 126.58 56 143.9153.16/58,625
49. KIRCHNER David 2002 Dukla B.159.68 8 139.65 6 145.6554.90/60,524
50. LHOTA Kryštof 2002 USK Pha139.00 8 145.44 8 147.0056.25/62,023
51. LHOTA David 1971 3 Happy Life147.78 58 140.22 10 150.2259.47/65,522
52. BEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná152.40 2 153.21 50 154.4063.65/70,121
53. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha156.93 10 140.97 16 156.9766.22/73,020
54. TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.151.89 8 158.49 58 159.8969.14/76,219
55. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov153.56 8 181.00 58 161.5670.81/78,018
56. JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha132.41 60 157.78 4 161.7871.03/78,317
57. KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim157.37 6 162.32 10 163.3772.62/80,016
58. BARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 159.83 8 167.8377.08/84,915
59. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.186.03 10 157.44 12 169.4478.69/86,714
60. ELIÁŠ Ondřej 2000 USK Pha178.32 10 163.77 8 171.7781.02/89,313
61. ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná119.46 56 151.48 58 175.4684.71/93,312
62. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life164.33 60 119.16 62 181.1690.41/99,611
63. HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.384.50 158 176.95 6 182.9592.20/101,610
64. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov158.14 156 186.88 8 194.88104.13/114,79
65. WEISL Martin 2002 USK Pha155.10 104 199.93 6 205.93115.18/126,98
66. PEŠEK Tibor 2000 SKVeselí0.00 999 200.39 6 206.39115.64/127,47
67. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc186.68 62 0.00 999 248.68157.93/174,06
68. JAKL Vincent 2001 USK Pha194.19 64 0.00 999 258.19167.44/184,55
69. FIALA Jakub 2001 Olomouc176.14 212 188.96 158 346.96256.21/282,34
70. GÖTTLICHER David 2001 KK Opava109.50 310 0.00 999 419.50328.75/362,33
  CHABIČA Pavel 2001 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČÁŇ Libor 1999 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LONÍK Matěj 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GROGER Matěj 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně0.00 999 0.00 0 999.00 0
  NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec0.00 999 0.00 0 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 0 999.00 0
Oddíl