4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

12.05.2013   USD Trnávka
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.88.64 0 85.68 0 85.68 75
2. Hradílek Vavřinec 1987 MT USK Pha85.68 0 86.28 0 86.280.60/0,768
3. Přindiš Vít 1989 MT USK Pha88.36 2 87.19 2 89.193.51/4,162
4. Tunka Ondřej 1990 1 Jablonec87.97 0 87.65 2 89.653.97/4,657
5. Ornst Zdeněk 1990 1 Dukla B.92.36 0 89.94 0 89.944.26/5,053
6. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.90.47 0 89.19 2 91.195.51/6,449
7. Cvikl Ondřej 1992 1 USK Pha91.56 0 90.16 2 92.166.48/7,646
8. Buchtel Michal 1986 1 USK Pha89.01 0 92.22 4 96.2210.54/12,343
9. Dupal Jiří 1991 1 Olomouc92.73 0 92.84 4 96.8411.16/13,040
10. Hošek Ondřej 1995 1 KK Brno90.52 0 94.05 4 98.0512.37/14,437
11. Prskavec Jiří 1993 MT USK Pha90.74 2 86.64 0 86.640.96/1,135
12. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Dukla B.93.38 0 89.83 0 89.834.15/4,833
13. Kubričan Lukáš 1984 1 Dukla B.91.05 52 89.53 2 91.535.85/6,831
14. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha97.07 0 94.86 0 94.869.18/10,729
15. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha90.98 4 0.00 999 94.989.30/10,927
16. Chmátal Petr 1990 1 USK Pha95.84 0 93.72 2 95.7210.04/11,725
17. Zajíc Ondřej 1990 1 USK Pha93.82 2 0.00 999 95.8210.14/11,823
18. Binčík Petr 1994 1 Dukla B.96.91 2 95.99 0 95.9910.31/12,021
19. Hric Filip 1993 2+ Olomouc96.72 2 95.53 2 97.5311.85/13,819
20. Buchtel Martin 1982 1 Hubertus95.65 2 92.57 52 97.6511.97/14,017
21. Zvolánek Jan 1995 2+ SKVS ČB97.74 0 101.31 54 97.7412.06/14,115
22. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.93 2 95.95 2 97.9312.25/14,314
23. Macášek Tomáš 1992 2+ Dukla B.98.83 0 98.25 0 98.2512.57/14,713
24. Strnad Jaroslav 1993 1 USK Pha98.44 0 99.25 4 98.4412.76/14,912
25. Bahenský Matouš 1994 2+ KK Opava96.09 6 96.65 2 98.6512.97/15,111
26. Petříček Vojtěch 1994 1 L.Žatec98.89 0 96.54 4 98.8913.21/15,410
27. Kubričan Pavel 1983 USK Pha108.56 50 97.15 2 99.1513.47/15,79
28. Stránský Lukáš 1987 2+ SKVS ČB97.40 2 101.14 0 99.4013.72/16,08
29. Taišl Filip 1976 2 Sušice99.43 0 102.71 0 99.4313.75/16,07
30. Košík Michal 1995 2+ SKVeselí103.35 2 99.53 0 99.5313.85/16,26
31. Vašina Jiří 1994 2+ Ostrava102.96 108 99.73 0 99.7314.05/16,45
32. Řejha Jiří 1981 2+ Dukla B.100.04 0 118.62 0 100.0414.36/16,84
33. Maikranz Alexandr 1997 2+ Ostrava99.01 2 98.13 2 100.1314.45/16,93
34. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov103.33 2 100.38 0 100.3814.70/17,22
35. Raška Jan 1995 2 USK Pha99.05 2 101.09 4 101.0515.37/17,91
36. Pechlát Hynek 1995 2+ SKVS ČB98.44 6 95.69 6 101.6916.01/18,70
37. Lepík Filip 1976 2+ Hubertus106.65 52 101.74 0 101.7416.06/18,70
38. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy102.94 54 102.42 0 102.4216.74/19,50
39. Šupolík Pavel 1997 2+ Kralupy100.66 2 101.70 6 102.6616.98/19,80
40. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava104.00 0 108.26 2 104.0018.32/21,40
41. Šodek Petr 1998 2+ USK Pha104.13 0 108.32 52 104.1318.45/21,50
42. Rousek Tomáš 1997 2 KK Opava104.23 0 111.04 0 104.2318.55/21,70
43. Hájek Michal 1986 2+ Ostrava105.10 0 102.62 110 105.1019.42/22,70
44. Šedivý Jakub 1994 2+ Č.Lípa117.24 4 105.12 0 105.1219.44/22,70
45. Štětka Matěj 1996 2 SKVS ČB109.63 2 106.78 0 106.7821.10/24,60
46. Suchý Ondřej 1979 2+ Dukla B.108.59 2 0.00 999 110.5924.91/29,10
Oddíl