Slalomy v Táboře, sobota

11.05.2013   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSLhota Matyáš, 1999, USK Pha Lhota Matyáš 1999 2 USK Pha105.15 2 123.40 4 107.15 62
2.1/VMCuc Michal 1977 2 Tech.Pha107.12 2 113.88 4 109.121.97/1,858
3.1/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy109.60 0 120.49 2 109.602.45/2,354
4.2/Kopička Ondřej 1989 2 Tech.Pha109.50 2 113.93 6 111.504.35/4,150
5.1/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav112.21 0 0.00 999 112.215.06/4,746
6.1/DMKuna Václav 1998 3 SKVS ČB115.69 0 116.20 0 115.698.54/8,042
7.3/Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor114.07 2 125.41 152 116.078.92/8,338
8.2/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa116.83 0 116.36 4 116.839.68/9,034
9.4/Habich Karel 1994 2 VS Tábor118.08 2 117.28 0 117.2810.13/9,530
10.5/Háša Michal 1981 3 Bechyně117.17 8 116.14 2 118.1410.99/10,326
11.2/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy124.54 0 122.15 0 122.1515.00/14,022
12.3/VMPrchlík Jiří 1978 L.Tábor116.27 6 119.94 4 122.2715.12/14,118
13.4/VMPopovič Pavel 1971 3 VS Tábor122.53 6 122.68 0 122.6815.53/14,517
14.3/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor129.01 0 121.81 2 123.8116.66/15,516
15.5/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn120.79 4 122.09 2 124.0916.94/15,815
16.6/VMKotek Miloš 1974 3 VS Tábor129.06 0 142.64 4 129.0621.91/20,414
17.2/ZSWendl Denis 2000 3 Horš.Týn129.12 8 124.89 6 130.8923.74/22,213
18.2/DMKlíma Jan 1998 3 Č.Kruml.130.38 10 126.25 6 132.2525.10/23,412
19.4/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L140.64 4 130.30 4 134.3027.15/25,311
20.5/VKeller Miloslav 1962 2 VS Tábor133.28 4 134.19 2 136.1929.04/27,110
21.6/VMulač Oldřich 1961 3 Hubertus137.68 6 140.61 2 142.6135.46/33,19
22.7/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor144.61 58 141.08 2 143.0835.93/33,58
23.1/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec144.34 4 149.68 0 148.3441.19/38,47
24.8/VDvořák Václav 1966 VS Tábor211.87 56 140.34 8 148.3441.19/38,46
25.3/ZSSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.145.81 4 176.01 110 149.8142.66/39,85
26.3/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor146.80 6 128.58 158 152.8045.65/42,64
27.9/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň154.95 12 140.47 252 166.9559.80/55,83
28.1/ZMBohatý Karel 2001 Třebech.179.94 4 167.92 114 183.9476.79/71,72
29.2/ZMPříhoda Lukáš 2001 USK Pha156.16 56 186.58 6 192.5885.43/79,71
30.2/VSKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy156.84 56 176.54 56 212.84105.69/98,60
31.3/ZMRaška Tomáš 2001 USK Pha244.89 12 173.66 314 256.89149.74/139,70
32.4/ZMWeisl Martin 2002 USK Pha257.39 108 216.83 56 272.83165.68/154,60
33.5/ZMUrbánek Matyáš 2002 USK Pha230.92 204 193.82 106 299.82192.67/179,80
  Pešta Jan 1981 3 L.Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Horal Martin 1957 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Červenka Jaroslav 1964 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl

Historie procházení