Slalomy v Táboře, sobota

11.05.2013   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDušková Kateřina 1998 2 USK Pha111.50 2 113.94 2 113.50 50
2.1/Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy114.12 0 115.20 4 114.120.62/0,546
3.2/Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky114.25 0 116.31 2 114.250.75/0,742
4.1/ZSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml.113.58 2 117.30 4 115.582.08/1,838
5.3/Lagnerová Lenka 1985 3 Č.Kruml.114.14 4 114.17 2 116.172.67/2,434
6.1/VLagnerová Jana 1959 2 Soběslav117.61 0 117.86 2 117.614.11/3,630
7.2/VBenešová Marie 1961 2 Sušice120.29 4 117.95 0 117.954.45/3,926
8.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň119.91 2 117.36 2 119.365.86/5,222
9.2/ZSDušková Michala 2000 2 USK Pha115.94 4 120.20 0 119.946.44/5,718
10.4/Pinkavová Marta 1986 3 RK Troja126.36 0 125.13 0 125.1311.63/10,217
11.1/ZMNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec131.19 8 124.40 2 126.4012.90/11,416
12.2/ZMDvořáková Eliška 2001 3 USK Pha141.68 10 124.98 2 126.9813.48/11,915
13.3/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml.139.89 8 138.64 0 138.6425.14/22,114
14.5/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor135.95 6 147.86 6 141.9528.45/25,113
15.2/DMMaňasová Michaela 1997 3 Hubertus142.28 6 132.10 10 142.1028.60/25,212
16.2/VMBeranová Eliška 1970 3 KVS Pha4143.43 6 153.22 6 149.4335.93/31,711
17.3/DMPetriláková Ludmila 1998 3 Hubertus173.47 60 141.46 12 153.4639.96/35,210
18.6/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus155.69 4 145.71 10 155.7142.21/37,29
19.3/ZMKrálová Adéla 2001 3 USK Pha175.12 8 150.68 12 162.6849.18/43,38
20.4/ZMFilipi Viktorie 2002 Č.Lípa163.95 4 162.72 8 167.9554.45/48,07
21.5/ZMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor162.80 10 215.53 54 172.8059.30/52,26
22.6/ZMStrasserová Bára 2001 3 L.Žatec160.06 14 258.66 6 174.0660.56/53,45
23.7/Benháková Anna 1993 3 Jablonec192.47 10 169.88 72 202.4788.97/78,44
24.8/Maikranzová Kateřina 1990 Tech.Pha157.53 260 153.58 58 211.5898.08/86,43
25.4/DMPšeničková Jana 1998 3 Rakovník253.98 262 183.25 58 241.25127.75/112,62
26.9/Pajmová Jana 1984 Kadaň190.52 162 188.41 62 250.41136.91/120,61
27.7/ZMWeislová Eliška 2002 USK Pha192.65 62 204.27 108 254.65141.15/124,40
28.5/DMKoudelková Veronika 1998 Č.Kruml.239.53 156 251.00 8 259.00145.50/128,20
29.8/ZMPajmová Sandra 2002 Kadaň157.72 308 157.62 154 311.62198.12/174,60
30.4/ZSChalupská Jana 2000 Kadaň114.58 304 118.71 358 418.58305.08/268,80
31.5/ZSHonischová Barbora 1999 Kadaň145.53 310 158.28 304 455.53342.03/301,30
  Blažková Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Habichová Alena 1969 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Žatecká Nikola 2002 KVSPísek0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl

Historie procházení