5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod

18.05.2013   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha91.73 0 92.75 0 92.75 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.95.60 0 93.31 0 93.310.56/0,668
3. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha92.44 6 91.97 2 93.971.22/1,362
4. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha96.77 2 94.02 0 94.021.27/1,457
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha96.55 0 96.52 0 96.523.77/4,153
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.97.50 0 96.24 2 98.245.49/5,949
7. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.99.30 2 99.12 0 99.126.37/6,946
8. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.01 2 98.84 2 100.848.09/8,743
9. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha100.68 0 98.71 4 102.719.96/10,740
10. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB101.10 2 103.48 0 103.4810.73/11,637
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.20 6 100.98 2 102.9810.23/11,035
12. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha100.01 4 0.00 999 104.0111.26/12,133
13. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.105.69 4 104.26 0 104.2611.51/12,431
14. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja106.12 0 106.52 6 106.1213.37/14,429
15. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha102.13 52 102.86 4 106.8614.11/15,227
16. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha107.08 4 105.10 2 107.1014.35/15,525
17. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha103.11 4 107.38 2 107.1114.36/15,523
18. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja109.06 2 103.21 4 107.2114.46/15,621
19. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK103.55 4 105.83 2 107.5514.80/16,019
20. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB108.21 50 103.21 6 109.2116.46/17,717
21. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB107.76 2 110.04 10 109.7617.01/18,315
22. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.110.01 14 108.44 2 110.4417.69/19,114
23. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha110.75 4 108.26 4 112.2619.51/21,013
24. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.112.10 6 108.69 4 112.6919.94/21,512
25. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.110.56 8 106.29 8 114.2921.54/23,211
26. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK115.12 0 129.86 60 115.1222.37/24,110
27. MATULA Roman 1996 1 USK Pha118.43 8 111.33 8 119.3326.58/28,79
28. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK115.81 4 115.40 14 119.8127.06/29,28
29. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov119.31 6 117.17 4 121.1728.42/30,67
30. LERCH Adam 1998 2 Klášter.123.15 6 115.42 6 121.4228.67/30,96
31. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc115.06 8 113.72 56 123.0630.31/32,75
32. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.127.88 10 116.27 8 124.2731.52/34,04
33. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha117.93 12 118.32 6 124.3231.57/34,03
34. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV119.49 6 126.35 56 125.4932.74/35,32
35. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB125.54 10 115.62 14 129.6236.87/39,81
36. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc113.99 56 125.07 10 135.0742.32/45,60
37. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha128.93 8 135.48 58 136.9344.18/47,60
38. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy150.87 8 138.14 160 158.8766.12/71,30
Oddíl