8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši

16.06.2013   USD Liptovký Mikuláš
ředitel:   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:          
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/NKZ
1. HANEDA Takuya 1987 0 JPN108.76 0 109.69 0 109.69 0/0
2.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha108.11 2 108.21 2 110.210.52/0,575/75
3.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha116.62 2 111.97 0 111.972.28/2,168/75
4. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.114.44 2 112.69 0 112.693.00/2,762/75
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha117.77 0 113.00 0 113.003.31/3,057/75
6.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha115.23 2 113.50 0 113.503.81/3,553/75
7.2/U23JORDÁN František 1991 1 Dukla B.111.96 0 114.05 0 114.054.36/4,049/75
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.113.21 0 112.21 2 114.214.52/4,146/75
9. COLAZINGARI Roberto 2000 0 ITA113.07 4 110.74 4 114.745.05/4,60/0
10. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha116.55 2 116.15 0 116.156.46/5,943/75
11. GAJARSKÝ Patrik 1991 0 SVK115.16 2 113.73 4 117.738.04/7,30/0
12.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK119.80 0 118.31 0 118.318.62/7,940/75
13.1/DSROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha117.39 0 114.35 4 118.358.66/7,937/75
14. MRAČNA Martin 1996 0 SVK118.57 0 118.32 50 168.3258.63/53,50/0
15. BAĎURA Jerguš 1991 0 SVK120.82 0 114.23 2 116.236.54/6,00/0
16. GURECKA Marko 1996 0 SVK117.80 4 118.31 0 118.318.62/7,90/0
17.3/U23VLČEK Jan 1990 1 USK Pha120.59 2 112.50 6 118.508.81/8,035/75
18.2/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.122.74 2 118.90 0 118.909.21/8,433/75
19. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja123.30 2 118.03 2 120.0310.34/9,431/68
20.4/U23CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB124.62 0 118.22 2 120.2210.53/9,629/68
21. DŽURNÝ Tomáš 1995 0 SVK118.38 2 120.31 6 120.3810.69/9,70/0
22. HRADÍLEK Václav 1982 3 USK Pha121.53 2 118.60 2 120.6010.91/9,90/68
23.4/VMRAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.123.05 0 121.56 0 121.5611.87/10,827/62
24.3/DSMATULA Roman 1996 1 USK Pha121.69 0 125.14 2 121.6912.00/10,925/62
25.5/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha125.83 4 121.94 2 123.9414.25/13,023/62
26.6/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha122.95 4 122.40 2 124.4014.71/13,421/57
27. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB127.90 10 120.50 4 124.5014.81/13,519/53
28.5/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV125.71 2 122.62 2 124.6214.93/13,617/53
29.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc124.20 10 122.68 2 124.6814.99/13,715/49
30.7/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB123.26 2 121.32 6 125.2615.57/14,214/46
31.6/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja126.65 4 123.62 2 125.6215.93/14,513/43
32.2/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK138.23 50 126.58 0 126.5816.89/15,412/40
33.3/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha126.24 8 126.95 0 126.9517.26/15,711/37
34.4/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK126.97 0 127.01 6 126.9717.28/15,810/35
35.8/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.126.49 2 127.72 6 128.4918.80/17,19/33
36.7/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov131.76 2 126.97 2 128.9719.28/17,68/31
37.9/U23PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy125.11 4 133.95 2 129.1119.42/17,70/29
38.10/U23BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc129.84 6 127.61 2 129.6119.92/18,27/27
39.8/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov125.90 4 130.15 4 129.9020.21/18,40/25
40.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha138.42 8 130.51 0 130.5120.82/19,06/23
41. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.130.59 0 0.00 999 130.5920.90/19,15/21
42.5/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.134.57 6 132.69 0 132.6923.00/21,04/19
43.11/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB140.26 6 127.52 6 133.5223.83/21,73/17
44.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov135.74 0 136.16 2 135.7426.05/23,70/15
45. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk134.01 4 131.44 6 137.4427.75/25,30/14
46.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc134.43 4 140.70 58 138.4328.74/26,20/13
47.6/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.136.01 4 138.40 6 140.0130.32/27,62/12
48.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha136.96 6 144.28 108 142.9633.27/30,31/11
49.6/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.142.91 8 138.30 8 146.3036.61/33,40/10
50.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB152.96 4 140.26 8 148.2638.57/35,20/9
51.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK150.55 2 154.63 0 152.5542.86/39,10/8
52.12/U23ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy163.70 106 145.85 8 153.8544.16/40,30/7
53. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha151.42 58 155.90 6 161.9052.21/47,60/6
54.3/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice161.54 2 184.78 302 163.5453.85/49,10/5
55.3/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.179.39 6 183.14 10 185.3975.70/69,00/4
56.7/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB159.34 56 171.15 56 215.34105.65/96,30/3
57.4/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn231.76 10 207.83 62 241.76132.07/120,40/2
58. MIRGORODSKÝ Marko 1998 0 SVK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  SCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
Oddíl