Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu

07.09.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha118.39 0 120.09 2 118.39 -
2. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha122.75 6 120.38 0 120.381.99/1,7-
3. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha123.70 4 122.74 2 124.746.35/5,4-
4. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn125.40 4 125.94 0 125.947.55/6,4-
5. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc124.34 4 122.21 4 126.217.82/6,6-
6. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice127.16 0 128.88 2 127.168.77/7,4-
7. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice129.80 0 131.09 2 129.8011.41/9,6-
8. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno128.00 2 126.73 4 130.0011.61/9,8-
9. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.126.88 4 128.47 2 130.4712.08/10,2-
10. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc132.40 2 132.13 2 134.1315.74/13,3-
11. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.133.16 4 134.76 0 134.7616.37/13,8-
12. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha133.12 2 135.75 2 135.1216.73/14,1-
13. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno135.50 0 134.60 2 135.5017.11/14,5-
14. ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice134.83 4 135.54 0 135.5417.15/14,5-
15. MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí133.73 2 137.83 2 135.7317.34/14,6-
16. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec137.87 4 134.21 2 136.2117.82/15,1-
17. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc136.05 2 134.98 2 136.9818.59/15,7-
18. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.139.71 6 136.70 2 138.7020.31/17,2-
19. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc135.08 4 136.37 4 139.0820.69/17,5-
20. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava139.76 2 138.10 6 141.7623.37/19,7-
21. BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava139.04 4 140.70 4 143.0424.65/20,8-
22. FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa144.90 2 141.82 8 146.9028.51/24,1-
23. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí151.88 4 145.64 2 147.6429.25/24,7-
24. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž150.24 0 159.70 6 150.2431.85/26,9-
25. KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha149.71 4 150.26 6 153.7135.32/29,8-
26. BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.149.16 6 154.95 8 155.1636.77/31,1-
27. TÚMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí169.08 6 154.47 6 160.4742.08/35,5-
28. HYLMAROVÁ Anna 2001 Benátky161.90 12 160.45 2 162.4544.06/37,2-
29. HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava168.32 2 165.29 0 165.2946.90/39,6-
30. PAJMOVÁ Sandra 2002 Kadaň167.16 10 165.99 4 169.9951.60/43,6-
31. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc192.53 6 184.64 4 188.6470.25/59,3-
32. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel226.89 6 225.62 52 232.89114.50/96,7-
33. KOZÁRKOVÁ Hana 2000 Kroměříž0.00 999 237.33 62 299.33180.94/152,8-
  ČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl