Memoriál Jaroslava Froňka, sobota

24.08.2013   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.90.80 0 91.66 2 90.80 319
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus108.72 4 92.08 0 92.081.28/1,4307
3.1/VMDRAPER Warvick 1976 0 Melbourne Canoe Club95.15 0 93.52 4 95.154.35/4,80
4.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.81 0 99.52 0 99.528.72/9,6295
5.2/U23CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha99.22 2 100.11 0 100.119.31/10,3289
6.2/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.31 4 98.82 6 101.3110.51/11,6283
7.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus100.65 2 101.58 0 101.5810.78/11,9277
8.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky104.56 6 100.51 2 102.5111.71/12,9271
9.4/U23JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.99.39 8 99.06 4 103.0612.26/13,5265
10.1/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha112.35 4 101.17 2 103.1712.37/13,6259
11.2/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha109.80 50 103.63 0 103.6312.83/14,1253
12.3/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus102.82 2 99.91 4 103.9113.11/14,4247
12.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice106.76 2 103.91 0 103.9113.11/14,4241
14.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB105.46 6 104.43 0 104.4313.63/15,0235
15.4/VMLÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.103.85 6 102.61 2 104.6113.81/15,2229
16.5/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus100.68 4 110.37 52 104.6813.88/15,3223
17. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava106.50 6 100.71 4 104.7113.91/15,3217
18.3/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy101.53 4 0.00 999 105.5314.73/16,2211
19.4/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz105.18 8 103.69 2 105.6914.89/16,4205
20.6/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec106.19 0 104.96 2 106.1915.39/16,9199
21. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy106.76 0 108.02 0 106.7615.96/17,6193
22. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice106.91 0 106.29 2 106.9116.11/17,7187
23.4/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha106.25 4 107.18 0 107.1816.38/18,0181
24. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.105.22 2 124.72 6 107.2216.42/18,1175
25.7/VMGOSSELIN Pierrick 1973 0 France107.32 0 106.97 2 107.3216.52/18,20
26.2/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha106.74 6 108.64 54 112.7421.94/24,2169
27. HEK Jan 1979 2 Roudnice121.25 2 113.89 0 113.8923.09/25,4163
28.8/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy120.14 0 110.15 4 114.1523.35/25,7157
29.5/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice126.24 6 115.16 0 115.1624.36/26,8151
30.6/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice105.20 10 115.22 56 115.2024.40/26,9145
31.3/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim116.60 4 113.83 2 115.8325.03/27,6139
32.4/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK160.10 6 114.04 2 116.0425.24/27,8133
33.9/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha112.39 4 119.78 10 116.3925.59/28,2127
34.5/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky117.83 2 118.62 6 119.8329.03/32,0121
35.5/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy116.36 4 119.71 10 120.3629.56/32,6115
36. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy122.46 8 119.44 4 123.4432.64/35,9109
37.6/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice117.88 6 124.72 12 123.8833.08/36,4103
38.6/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.153.82 106 120.99 6 126.9936.19/39,997
39.5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky155.24 8 124.17 4 128.1737.37/41,291
40.7/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy125.98 154 121.07 8 129.0738.27/42,185
41.10/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha128.20 4 127.40 2 129.4038.60/42,579
42.8/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha124.59 6 127.15 14 130.5939.79/43,873
43.11/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy158.44 106 126.88 4 130.8840.08/44,167
44.7/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník128.89 2 136.22 10 130.8940.09/44,261
45.12/VMROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva126.04 6 120.00 104 132.0441.24/45,40
46. HRON Robin 1979 2 Kralupy207.70 108 132.68 0 132.6841.88/46,155
47.8/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand129.47 4 145.77 4 133.4742.67/47,049
48.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky141.60 6 125.77 10 135.7744.97/49,543
49.10/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice139.02 0 165.04 2 139.0248.22/53,137
50.9/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha160.39 2 129.39 10 139.3948.59/53,531
51.13/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy136.40 10 136.34 4 140.3449.54/54,625
52.10/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy141.60 10 136.48 8 144.4853.68/59,119
53.11/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha138.10 10 140.55 8 148.1057.30/63,118
54.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha143.66 56 141.57 10 151.5760.77/66,917
55.2/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha154.26 10 138.50 14 152.5061.70/68,016
56.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky147.12 6 155.89 8 153.1262.32/68,615
57.11/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice145.26 8 153.58 204 153.2662.46/68,814
58.12/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky143.03 14 172.73 8 157.0366.23/72,913
59.3/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.166.23 162 153.14 4 157.1466.34/73,112
60. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy154.88 4 152.02 8 158.8868.08/75,011
61.4/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB167.18 58 150.81 10 160.8170.01/77,110
62.13/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.162.93 6 153.12 54 168.9378.13/86,09
63.7/DSBOURHIS Jean-Pierre 1995 0 Senegal137.86 54 124.45 54 178.4587.65/96,50
64.8/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz126.20 108 126.98 54 180.9890.18/99,38
65.14/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha135.23 152 139.67 60 199.67108.87/119,97
66.5/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice214.82 156 205.28 8 213.28122.48/134,96
67.9/DSOLGUIN Andras 1996 0 Chile137.60 158 152.62 64 216.62125.82/138,60
68.15/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand156.45 62 216.32 12 218.45127.65/140,65
69.14/VMKORZHOV Alexandr 1975 0 DK Kayak Moskva158.26 62 0.00 999 220.26129.46/142,60
70.6/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha188.81 156 174.53 54 228.53137.73/151,74
71.16/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice184.70 66 230.99 14 244.99154.19/169,83
72.7/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim210.41 62 0.00 999 272.41181.61/200,02
73.15/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life176.03 108 158.05 158 284.03193.23/212,81
  BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČA Milan 1973 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl