7. ČP ve slalomu

07.06.2008   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.89.67 0 86.88 2 178.55  -
2. Gebas Vítězslav, 1984, USK Pha Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha89.01 0 88.86 2 179.87 1.32/0,7-
3. Karásek Petr 1986 1 USK Pha90.68 0 90.22 4 184.90 6.35/3,6-
4. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.92.62 4 91.38 2 190.00 11.45/6,4-
5. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.94.24 2 94.36 2 192.60 14.05/7,9-
6. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.98.58 0 95.56 2 196.14 17.59/9,9-
7. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha97.64 0 97.27 4 198.91 20.36/11,4-
8. Říha Martin 1992 2+ USK Pha98.65 0 99.86 4 202.51 23.96/13,4-
9. Tomek Lukáš 1987 USK Pha97.61 2 100.11 4 203.72 25.17/14,1-
10. Mašek Jan 1978 MT USK Pha90.10 2 88.12 54 234.22 55.67/31,2-
11. Jáně Jakub 1990 2+ Dukla B.100.68 0 99.99 4 204.67 26.12/14,6-
12. Karlovský Ondřej 1991 2+ Dukla B.102.92 0 102.18 0 205.10 26.55/14,9-
13. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov101.49 2 100.61 2 206.10 27.55/15,4-
14. Jordán František 1991 2+ SKVeselí101.33 0 101.05 4 206.38 27.83/15,6-
15. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc100.97 0 105.60 0 206.57 28.02/15,7-
16. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha101.64 6 101.29 0 208.93 30.38/17,0-
17. Busta Jan 1989 1 USK Pha105.33 2 94.24 8 209.57 31.02/17,4-
18. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.100.40 4 101.67 4 210.07 31.52/17,7-
19. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.104.64 4 99.57 4 212.21 33.66/18,9-
20. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.103.00 2 107.86 0 212.86 34.31/19,2-
21. Božek Radim 1992 2+ Olomouc115.25 4 99.66 0 218.91 40.36/22,6-
22. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK109.26 6 105.78 4 225.04 46.49/26,0-
23. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy116.54 4 105.12 0 225.66 47.11/26,4-
24. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy119.09 2 103.61 4 228.70 50.15/28,1-
25. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB118.67 4 104.90 4 231.57 53.02/29,7-
26. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn99.62 4 120.35 8 231.97 53.42/29,9-
27. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus109.41 0 120.51 8 237.92 59.37/33,3-
28. Weber Oldřich 1987 2+ SK VS ČB123.20 6 109.57 2 240.77 62.22/34,8-
29. Herink Jiří 1990 1 Olomouc97.10 52 94.22 4 247.32 68.77/38,5-
30. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.101.15 50 98.11 2 251.26 72.71/40,7-
31. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn104.10 54 105.33 4 267.43 88.88/49,8-
32. Cuc Michal 1977 2+ Tech.Pha116.15 50 114.32 6 286.47 107.92/60,4-
33. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa132.77 12 106.88 52 303.65 125.10/70,1-
34. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.112.16 2 161.18 152 427.34 248.79/139,3-
35. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB105.68 4 0.00 999 1108.68  -
  Jančar David 1974 1 USK Pha0.00 999 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení