Slalom v Třebechovicích

29.09.2013   Orlice, Třebechovice
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSŽÍŽALA Josef, 1919, USK Pha ŽÍŽALA Josef
HEGER Vojtěch, 1999, KVS HK HEGER Vojtěch
1919
1999
2 USK Pha
KVS HK
136.40 0 131.60 2 133.60 41
2.1/DMPŘÍHODA Matouš, 1919, USK Pha PŘÍHODA Matouš
LHOTA Matyáš, 1998, USK Pha LHOTA Matyáš
1919
1998
2 USK Pha
USK Pha
130.10 4 132.50 6 134.100.50/0,437
3.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1919
1952
2 Trutnov
Dv.Král.
139.10 2 137.50 0 137.503.90/2,933
4.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
Benátky
Benátky
139.30 2 142.90 4 141.307.70/5,829
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
140.10 2 145.80 0 142.108.50/6,425
6. MĚCHURA Jiří
JEREMIAŠ Jan
1919
1987
Třebech.
Třebech.
144.10 4 150.70 10 148.1014.50/10,921
7. BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1919
1992
3 Sušice
VS Tábor
150.70 6 149.90 0 149.9016.30/12,217
8.1/VMREJHOVÁ Martina
RENČÍN Tomáš
1919
1976
2 Sláv.HK
Sláv.HK
147.50 10 151.20 0 151.2017.60/13,213
9.1/DSŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1919
1996
3 Třebech.
Třebech.
153.70 8 151.80 2 153.8020.20/15,112
11. ABRAHAM Jiří
ŠPALEK Vojtěch
1919
1977
Benátky
Benátky
151.30 6 0.00 999 157.3023.70/17,710
12. WINTER Jan
WINTER Eduard
1919
1982
3 Jablonec
Jablonec
153.70 4 149.30 10 157.7024.10/18,09
13.2/VMRADIL Jiří
DVOŘÁK Vít
1919
1968
3 Happy Life
Happy Life
166.20 2 158.40 0 158.4024.80/18,68
14. SAHULA Martin
ABRAHAM Tomáš
1919
1968
2 Benátky
Benátky
149.00 10 143.40 16 159.0025.40/19,07
15. BENHÁK Jiří
BENHÁKOVÁ Anna
1919
1956
2 Jablonec
Jablonec
159.60 12 155.40 4 159.4025.80/19,36
16.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
3 USK Pha
USK Pha
160.60 2 175.20 8 162.6029.00/21,75
17.3/VMVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1919
1966
2 Zbraslav
Tech.Pha
0.00 999 157.20 6 163.2029.60/22,24
18.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
160.00 8 166.30 12 168.0034.40/25,73
19. BREBTOVÁ Tereza
BREBTA Vladimír
1920
2000
3 Jablonec
Jablonec
168.90 2 181.40 8 170.9037.30/27,92
20.1/VDVOŘÁK Tomáš
DVOŘÁK Miroslav
1919
1968
Třebech.
Třebech.
167.30 6 173.80 2 173.3039.70/29,71
21.4/ZSELIÁŠ Ondřej
ZEMAN Vojtěch
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
173.60 14 168.90 6 174.9041.30/30,90
22.2/DMŘÍHOVÁ Eva
KARLOVSKÝ Marek
1920
2000
USK Pha
KVS HK
168.20 10 169.90 6 175.9042.30/31,70
23.5/ZSBOHATÝ Karel
KLIŠČ Zdeněk
1920
2001
Třebech.
Třebech.
172.10 14 166.90 10 176.9043.30/32,40
24.2/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1919
1966
Turnov
Turnov
190.10 8 204.80 8 198.1064.50/48,30
25.2/ZMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
1920
2001
KK Brand
KK Brand
199.00 72 191.20 68 259.20125.60/94,00
Oddíl

Historie procházení