8. ČP ve slalomu

08.06.2008   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.116.12 0 113.15 0 229.27  -
2. Mašek Jan 1978 MT USK Pha116.43 0 113.70 2 232.13 2.86/1,2-
3. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.116.82 2 115.57 4 238.39 9.12/4,0-
4. Karásek Petr 1986 1 USK Pha120.55 2 116.93 2 241.48 12.21/5,3-
5. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha119.20 4 118.87 0 242.07 12.80/5,6-
6. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.122.44 0 118.59 2 243.03 13.76/6,0-
7. Jordán František 1991 2+ SKVeselí123.07 0 124.92 2 249.99 20.72/9,0-
8. Jáně Jakub 1990 2+ Dukla B.128.21 2 121.24 4 255.45 26.18/11,4-
9. Rak Tomáš 1989 1 Dukla B.129.49 2 123.02 2 256.51 27.24/11,9-
10. Jančar David 1974 1 USK Pha125.23 0 126.65 6 257.88 28.61/12,5-
11. Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy128.11 4 129.72 0 261.83 32.56/14,2-
12. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.130.04 2 127.87 2 261.91 32.64/14,2-
13. Tomek Lukáš 1987 USK Pha136.61 0 128.82 2 267.43 38.16/16,6-
14. Kuna Alois 1988 2 SK VS ČB132.69 2 132.51 2 269.20 39.93/17,4-
15. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy130.63 4 133.20 4 271.83 42.56/18,6-
16. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov133.84 6 130.62 2 272.46 43.19/18,8-
17. Karlovský Ondřej 1991 2+ Dukla B.129.35 8 150.44 0 287.79 58.52/25,5-
18. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus139.56 8 143.42 8 298.98 69.71/30,4-
19. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa150.45 0 152.66 2 305.11 75.84/33,1-
20. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.134.33 4 130.75 56 325.08 95.81/41,8-
21. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha128.69 8 132.94 56 325.63 96.36/42,0-
22. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB134.36 60 137.49 6 337.85 108.58/47,4-
23. Božek Radim 1992 2+ Olomouc129.54 10 142.36 58 339.90 110.63/48,3-
24. Hojda Jakub 1993 2 Horš.Týn136.75 54 152.01 6 348.76 119.49/52,1-
25. Říha Martin 1992 2+ USK Pha127.84 100 126.05 0 353.89 124.62/54,4-
26. Weber Oldřich 1987 2+ SK VS ČB155.55 4 143.60 60 363.15 133.88/58,4-
27. Pivoňka Zdeněk 1982 1 Horš.Týn127.34 56 130.87 58 372.21 142.94/62,3-
28. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc169.93 60 146.55 6 382.48 153.21/66,8-
29. Vácha Viktor 1985 2+ Dukla B.140.71 104 154.60 6 405.31 176.04/76,8-
30. Cuc Michal 1977 2+ Tech.Pha148.74 54 144.59 58 405.33 176.06/76,8-
31. Malý Vojtěch 1986 1 Dukla B.125.43 104 122.14 54 405.57 176.30/76,9-
32. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha128.25 4 127.54 204 463.79 234.52/102,3-
33. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK149.27 156 148.96 254 708.23 478.96/208,9-
34. Busta Jan 1989 1 USK Pha124.48 54 0.00 999 1177.48  -
35. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.128.67 50 0.00 999 1177.67  -
36. Herink Jiří 1990 1 Olomouc129.43 54 0.00 999 1182.43  -
Oddíl

Historie procházení