Sjezd v Hanušovicích

12.04.2014   řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc16:12,20 136
2.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc16:15,503.30/0,3126
3.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:02,1049.90/5,1116
4.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:08,1055.90/5,7106
5.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc17:21,8069.60/7,296
6.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc17:26,1073.90/7,686
7. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:26,9074.70/7,776
8.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno17:53,30101.10/10,466
9.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno18:04,70112.50/11,661
10.5/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí18:18,50126.30/13,056
11.1/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel18:22,00129.80/13,451
12.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:34,00141.80/14,646
13.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí18:49,90157.70/16,241
14.2/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc19:39,50207.30/21,336
15.4/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc20:04,20232.00/23,931
16.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí20:30,20258.00/26,526
17. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí20:36,20264.00/27,221
18.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž20:56,10283.90/29,220
19.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto21:02,30290.10/29,819
20.7/DSNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno21:12,10299.90/30,818
21.8/DSFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK21:58,40346.20/35,617
22.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto22:01,30349.10/35,916
23.2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště22:24,40372.20/38,315
24.9/DSBARGEL Radek 1996 0 VS Desná22:24,80372.60/38,314
25.3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.22:30,70378.50/38,913
26.4/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc22:38,80386.60/39,812
27.5/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí22:50,40398.20/41,011
28.2/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž23:13,90421.70/43,410
29.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc23:14,20422.00/43,49
30.6/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto23:38,60446.40/45,98
31.7/ZSMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc23:47,10454.90/46,87
31.8/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto23:47,10454.90/46,86
33.9/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí23:53,10460.90/47,45
34.10/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc23:56,20464.00/47,74
35.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc24:00,90468.70/48,23
36.11/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž24:09,10476.90/49,12
37.3/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc24:18,60486.40/50,01
38.4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk24:23,10490.90/50,50
39.5/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc24:37,30505.10/52,00
40.6/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc24:41,90509.70/52,40
41.7/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc24:44,10511.90/52,70
42.12/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž24:57,60525.40/54,00
43.13/ZSLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc25:49,30577.10/59,40
44.14/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc29:31,00798.80/82,20
  RANCE Sebastián 2002 0 OlomoucDNS 0
  STŘECHA Jan 2001 0 VSDKDNS 0
  ŠTEFKO Tomáš 1965 0 KVS HKDNS 0
  LUDWIG Hubert 1999 3 OlomoucDNS 0
Oddíl

Historie procházení