2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici

27.04.2014   Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.15:53,50 60/145/0
2.2/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.16:28,2034.70/3,653/133/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.16:38,5045.00/4,747/121/0
4.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec16:56,7063.20/6,642/109/0
5.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto17:04,8071.30/7,538/97/0
6.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.17:09,8076.30/8,034/0/69
7.5/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.17:09,9076.40/8,031/85/0
8.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:20,0086.50/9,128/0/57
9. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.17:21,6088.10/9,225/73/0
10.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.17:53,30119.80/12,622/61/0
11.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:01,00127.50/13,420/49/0
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto18:34,40160.90/16,918/43/0
13. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa18:37,20163.70/17,216/37/0
14.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel18:46,20172.70/18,114/0/45
15.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.18:58,50185.00/19,412/31/0
16. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel19:06,10192.60/20,210/0/33
17.6/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha19:06,40192.90/20,29/25/0
18.7/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK19:08,20194.70/20,48/0/21
19. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo19:18,20204.70/21,57/0/9
20.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.19:24,00210.50/22,16/19/0
21.3/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel19:42,40228.90/24,05/0/3
22.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha19:48,60235.10/24,74/13/0
23.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.20:08,10254.60/26,73/7/0
24. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:15,50262.00/27,52/6/0
25.4/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel20:25,20271.70/28,51/0/2
26.5/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.20:27,30273.80/28,70/5/0
27.6/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk20:32,60279.10/29,30/0/1
28.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.20:51,70298.20/31,30/4/0
29. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.20:59,00305.50/32,00/3/0
30.4/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.21:09,60316.10/33,20/2/0
31.7/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.21:27,30333.80/35,00/1/0
32.8/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel21:39,00345.50/36,20/0/0
  DAVÍDEK Tomáš 1985 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
Oddíl