O štít města Tábora + KP

10.05.2014   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml,106.39 4 106.88 2 108.88 54
2.1/U23Krejčová Kristýna 1991 2 Kralupy109.85 2 111.40 8 111.852.97/2,750
3.1/Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky114.85 4 110.41 2 112.413.53/3,246
4.2/Polívková Hana 1989 Blovice111.27 6 110.64 4 114.645.76/5,342
5.1/VSLagnerová Jana 1959 2 Soběslav114.99 2 112.69 2 114.695.81/5,338
6.1/ZSStrasserová Bára 2001 3 L,Žatec117.48 4 115.40 0 115.406.52/6,034
7.2/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č,Kruml,110.86 6 112.10 4 116.107.22/6,630
8.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň115.12 4 113.55 4 117.558.67/8,026
9.1/ZMNesnídalová Lucie 2002 2 L,Žatec112.83 8 112.20 6 118.209.32/8,622
10.3/Pospíšilová Jitka 1989 2 VS Tábor118.73 2 118.26 0 118.269.38/8,621
11.2/ZMDvořáková Dominika 2002 3 Dukla B,118.70 0 119.18 0 118.709.82/9,020
12.3/ZSVaňková Klára 2001 3 VS Tábor121.42 4 117.53 4 121.5312.65/11,619
13.2/VMBorská Alena 1976 3 SKVS ČB124.67 2 122.76 2 124.7615.88/14,618
14.3/ZMŽatecká Nikola 2002 2 Kralupy128.83 6 123.36 4 127.3618.48/17,017
15.3/VMŘíhová Magda 1970 3 USK Pha125.22 6 124.14 4 128.1419.26/17,716
16.2/DMBáčová Michaela 1998 3 KK Brand143.80 4 124.69 4 128.6919.81/18,215
17.4/ZSKrálová Adéla 2001 3 USK Pha125.57 4 133.49 4 129.5720.69/19,014
18.4/ZMDunovská Viktorie 2003 Ot,Strak125.25 12 128.31 2 130.3121.43/19,713
19.5/ZMBeranová Hana 2003 3 USK Pha134.14 18 133.77 2 135.7726.89/24,712
20.4/VMVanková Markéta 1979 3 Hubertus132.16 8 133.26 4 137.2628.38/26,111
21.3/DMKoudelková Veronika 1998 Č,Kruml,148.78 4 137.17 2 139.1730.29/27,810
22.5/VMBeranová Eliška 1970 3 KVS Pha4137.36 4 142.72 4 141.3632.48/29,89
23.5/ZSHylmarová Anna 2001 3 Benátky132.97 10 138.31 6 142.9734.09/31,38
24.6/ZMPajmová Sandra 2002 3 Kadaň136.84 8 141.05 2 143.0534.17/31,47
25.4/DMPšeničková Jana 1998 3 Rakovník142.15 6 141.81 4 145.8136.93/33,96
26.7/ZMPražáková Nela 2003 VS Tábor153.64 10 153.19 0 153.1944.31/40,75
27.8/ZMRůžičková Kateřina 2003 3 USK Pha148.15 10 148.20 6 154.2045.32/41,64
28.9/ZMKofroňová Zuzana 2002 Benátky188.81 54 153.75 6 159.7550.87/46,73
29.10/ZMHoušková Kateřina 2003 Č,Lípa145.15 16 139.81 20 159.8150.93/46,82
30.11/ZMVíznerová Daniela 2003 Kadaň160.38 6 156.36 12 166.3857.50/52,81
31.6/ZSBauerová Markéta 2001 Č,Kruml,157.68 16 161.21 12 173.2164.33/59,10
32.5/DMManová Štěpánka 1999 Č,Kruml,212.94 16 176.78 8 184.7875.90/69,70
33.12/ZMMachutová Iva 2003 Kralupy147.34 58 200.71 10 205.3496.46/88,60
34.4/Řízková Magdalena 1987 L,Tábor160.64 58 148.79 62 210.79101.91/93,60
35.6/DMPlachtová Alexandra 1998 Č,Kruml,174.62 164 196.45 66 262.45153.57/141,00
36.13/ZMHrdličková Sára 2003 Kralupy166.61 164 168.27 168 330.61221.73/203,60
37.14/ZMBočková Bára 2003 SKVS ČB197.45 222 215.46 166 381.46272.58/250,30
  Filipi Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Mačkalová Haidi 1998 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl